Dot.: Brak ofert transferowych - Fifa 21

autor: RadekKozlow
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Brak ofert transferowych - Fifa 21

★★ Novice

Zacząłem rozgrywać już 3 sezon w tej samej drużynie Ligi polskiej, mimo, że od 2 sezonów jestem na liście transferowej. W Stali Mielec nabiłem już 87 oceny ogólnej, a mimo to nadal żaden klub nie chce kupić mojego zawodnika

Wiadomość 1 z 4 (4 639 wyświetleń)

Dot.: Brak ofert transferowych - Fifa 21

★★★ Newbie

Też mam ten problem. Aktualnie gram w Salzburgu i od 2 lat nie dostałem ani jednej oferty poza 1 na samym początku od jakiejś Chilińskiej drużyny. Mam 84 ovr i nawet nikt nie interesuje się 18 letnim zawodnikiem. Szkoda że EA pewnie nigdy tego nie naprawi... 

Wiadomość 2 z 4 (4 584 wyświetleń)
Highlighted

Dot.: Brak ofert transferowych - Fifa 21

★★★ Newbie

Mam tak samo. Zacząłem karierę w czwartej lidze angielskiej, cały sezon nie zagrałem ani jednego meczu... Przeszedłem do Fenerbache i jestem już w nim przez 4 sezony, mimo że jestem na liście transferowej nie dostaje żadnych ofert od innych klubów. Też na początku nowego sezonu jest napisane że dopiero debiutuje w klubie :/

Wiadomość 3 z 4 (4 326 wyświetleń)

Dot.: Brak ofert transferowych - Fifa 21

★★★★ Novice

Siema słuchajcie jeśli ktoś jeszcze to przeczyta to chyba wiem o co chodzi z tymi transferami że nie ma ofert ja też tak samo miałem ale jest jedna jedyna przyczyna tego jak miałem zawodnika na poziomie 75 to ofert się sypało z różnych przeciętnych klubów ale jak mam teraz  na poziomie 92 i wartość mojego piłkarza jest tak wysoka prawie 200milionów to szkoda bardzo żeby jakiś klub miał tyle kasy na mnie i zauważyłem że jeśli będziecie mieli wartość piłkarza 100 milionów góra 120 to jeszcze ofert będzie może nie dużo ale ktoś się zgłosi oby wartość nie była wysoka bo sami wiecie lipa ja też siedzę już 4 sezon i nie mam ofert żadnych bo za drogi jestem nawet na Real Madryt moim zdaniem to jak ktoś ma zawodnika tak jak ja na takim poziomie to po prostu trzeba go przestać trenować i wtedy co sezon wartość piłkarza będzie spadać aż do 100 milionów i wtedy jest szansa że ktoś się zgłosi ale jednym słowem producenci tutaj nawalili po całości jeśli chodzi o transfer w trybie jednego gracza powinno być tak że tym lepszy zawodnik to ofert powinno być więcej i to z klubów z górnej półki a nie ze słabych zespołów jak mają tak robić to lepiej niech wcale nie robią takiego trybu szkoda tylko że producenci maja w tyłku to że jak wyjdzie kolejna fifa to poprzedniczka już jest nieważna i niema aktualizacji

Wiadomość 4 z 4 (2 794 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA