Błędy fifa 21

autor: kaczorek91167
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Błędy fifa 21

★★★★★ Apprentice

Produkt: FIFA 21
Platforma:Sony Playstation 4
Podaj na jakiej platformie grasz? Sony PlayStation 4
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? KaczorZRW
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Division Rivals
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 16.02.2021
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 16:50
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Przetestujcie serwery bo jest tragedia
Co się dzieje? 1. Za każdym razem kiedy jestem przy piłce serwer jak by umierał i się przycinał 2. Obrona jak by nie istniała brak nad nimi kontroli 3. Opóźniona reakcja zawodników 4. Przeciwnik ma zawodników praktycznie nie zmęczonych 5. Grając przeciwko brązowym zawodnika zachowują się jak by mieli po 90ovr 6. Brak szybkości zawodników przykład przeciwnika zawodnik ma tempa 68 mój skrzydłowy 90 i tak na bieg nie mam z nim szans
Co powinno się stać? Naprawa powyższych błędów

 

1. Za każdym razem kiedy jestem przy piłce serwer jak by umierał i się przycinał
2. Obrona jak by nie istniała brak nad nimi kontroli
3. Opóźniona reakcja zawodników
4. Przeciwnik ma zawodników praktycznie nie zmęczonych
5. Grając przeciwko brązowym zawodnika zachowują się jak by mieli po 90ovr
6. Brak szybkości zawodników przykład przeciwnika zawodnik ma tempa 68 mój skrzydłowy 90 i tak na bieg nie mam z nim szans

7. Dokladnosci podań nie ma w grze

Nie tylko ja widzę te błędy nawet na portalach społecznościowych mówi się o tym

Na dodatek samo z meczów mnie wyrzuca a później komunikat o opuszczeniu spotkania 

Nie dostałem żadnych monet za awanse w rivals 

Wiadomość 1 z 7 (374 wyświetleń)

Dot.: Błędy fifa 21

★★★★ Apprentice

Myślę ze musisz się przyzwyczaić lub zmienić grę bardziej polecam to drugie poruszam te problemy od dłuższego czasu i jak krew w piach nawet jednej odpowiedzi . wiem ze nie każdy mecz da się wygrać ale żałosne jest gdy przegrywasz z gościem który ma sześc ikon a kompletnie nic nie potrafi za to twoi zawodnicy podają do przeciwnika i tak jak piszesz biegają nie raczej chodzą . Ty sie wysilasz robisz zwody triki a on dwa padania i gol ŻENADA .

Wiadomość 2 z 7 (341 wyświetleń)

Dot.: Błędy fifa 21

★★★ Guide
@mario1075 temat rzeka... dzisiaj po miesięcznej przerwie postanowiłem zagrać kilka meczy. 1 mecz bajka, zero wylewów, wygrywam pewnie 2:0 z zespołem kilka razy droższym od mojego (3 diwizja). Następne mecze to jakaś porażka, nawet jak wygrywałem 2:0 kończyło się tak samo. Przeciwnik strzelał z każdego miejsca, nawet z kąta 0 stopni, moi zawodnicy podawali do rywali etc. Po przegraniu 4 meczów mam dość. Rozumiem że przeciwnicy mają mega skład, ale to ma być gra E-sportowa?? raczej pay to win :/
Wiadomość 3 z 7 (325 wyświetleń)

Dot.: Błędy fifa 21

★★★★ Apprentice

N ie wiem o co chodzi ale coś w tym jest .Od kilku dni jest u mnie brat i gramy mecze towarzyskie a tam zawodnicy  ze składami typu 6 ikon Mbape Ronaldo Neymar ,,,,,,,,,,,,,,,,,

pytanie brzmi po co oni dziś grają mecze towarzyskie????????????? 

Wiadomość 4 z 7 (320 wyświetleń)

Dot.: Błędy fifa 21

★★★ Guide
@mario1075 robią wyzwania, w fife 20 wyzwania zniszczyły tryb Division Rivals, w tym roku poszli po rozum do głowy....
Wiadomość 5 z 7 (316 wyświetleń)

Dot.: Błędy fifa 21

★★★★★ Apprentice

Wczorajszy mecz podam Ci śmieszna sytuację remiss 2:2 koniec meczu nagle 3:2 pojawia się w menu pomeczowym haha śmiech na sali

Wiadomość 6 z 7 (298 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błędy fifa 21

★★★★ Apprentice

Wiem że robią wyzwania ale to chodzi o zwykły mecz klasyczny i tu żadnych wyzwań się nie robi.

Wiadomość 7 z 7 (280 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA