Dot.: dziwne sytuacje w fifa19, zwalnianie zawodników, odbijająca się piłka itp.

autor: KollasyXL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

dziwne sytuacje w fifa19, zwalnianie zawodników, odbijająca się piłka itp.

★★ Apprentice

Dzień dobry, czy ktoś mi mógłby wytłumaczyć nw. nurtujące mnie zagadki związane z ww. grą i jej obsługą:

 

1. Dlaczego w pewnym momencie meczu w DR moi zawodnicy zwalniają, a zawodnicy przeciwnika biegają przez cały mecz jakby się nie męczyli ?.

2. Dlaczego piłka w meczu w DR odbija się od moich zawodników i często zdarzają się im kicksy a przeciwnikowi nie ?.

3. Dlaczego często jest tak, że podawana piłka zwalnia lub przyspiesza, tak abym nie mógł jej przejąć lub mógł ją przejąć przeciwnik ?.

4. Dlaczego w meczach arbiter podejmuje kuriozalne decyzje, najczęściej nie mające związku z sytuacją na boisku ?.

5. Dlaczego nieraz przeciwnik fauluje - dostaje kartkę za faul po czym wykonuje rzut wolny ?.

6. Dlaczego nieraz w meczu w DR moi zawodnicy nie mogą sobie podać i tak naprawdę 90% podań jest przejmowanych przez przeciwnika a w statystyce meczu jest zapis że mam 95% podań celnych ?.

7. Dlaczego większość meczy w DR nie różni się od tych w SB na poziomie powyżej klasy światowej ?.

8. Dlaczego w kilkudziesięciu ostatnio otwartych przeze mnie paczkach nie ma żadnych trafów, tylko zawodnicy góra 83, a nawet jak zrobię gwarantowane SBC to i tak trafiam najsłabszą z możliwych kart - przypadek ? - nie sądzę.

9. W nawiązaniu do kilku poprzednich moich postów zamkniętych bez rozwiązania przez Kubę (nie proszę o kontakt bo wiem, że nie ma on sensu bo może zakończyć się tylko zamknięciem tematu) chciałbym spytać, czy ktoś uzyskał od niego pomoc ?.

 

Jest jeszcze więcej tematów, ale na razie tyle starczy. Dzięki za wsparcie koleżanki i koledzy, czekam na Wasze odpowiedzi ?.

Wiadomość 1 z 9 (2 038 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: dziwne sytuacje w fifa19, zwalnianie zawodników, odbijająca się piłka itp.

★★ Apprentice

To już mój ostatni wpis. Mam do powiedzenia tyle po dzisiejszych meczach od około 21:00 - 22:35 ---- ciągłe błędy w tej grze. Ta gra to jeden wielki syf. Jest złośliwa i popsuta. I generalnie nic tu nie zależy od połączenia internetowego czy jakości PC, czy umiejętności bo wszystkim steruje ta gra. I to nie jest żaden spam, a mówiąc słowami klasyka: "jak się ma przed sobą taką sztukę, to trudno zachować kulturę". Syf i żenada, a ten co ją zrobił to chyba w cyrku pracował i nie miał pojęcia o piłce. Jak będę chciał zagrać w tego typu grę to ściągnę sobie za darmo shadow fighta na telefon - to mniej więcej te same zasady i nie trzeba tego kupować za 200 zł.

Zobacz w watku

Wiadomość 8 z 9 (1 823 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: dziwne sytuacje w fifa19, zwalnianie zawodników, odbijająca się piłka itp.

★★ Apprentice
@KollasyXL nie ta gra
Wiadomość 2 z 9 (2 028 wyświetleń)

Dot.: dziwne sytuacje w fifa19, zwalnianie zawodników, odbijająca się piłka itp.

Community Manager

Hej @KollasyXL

 

Przeniosłem Twoje pytanie do właściwej części forum. Standard smile

 

Jak zawsze zachęcam wszystkich do konstruktywnej dyskusji, nie mniej jeśli ponownie zejdzie ona na niewłaściwy tor, będę musiał podjąć odpowiednie działania. 

 

Pamiętajcie również o właściwym opisywaniu problemów przez Was napotkanych (bez określeń z których nic nie wynika), informacji na temat tego kiedy dany problem się pojawił (przybliżona data i godzina wystąpienia błędu, nie minuta spotkania) oraz platformę. Świetnym dodatkiem byłoby również nagranie klipu ukazującego problem.

Wiadomość 3 z 9 (2 011 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: dziwne sytuacje w fifa19, zwalnianie zawodników, odbijająca się piłka itp.

★ Apprentice

Możesz się żalić, ale taka jest polityka tej firmy, że mają wszystko gdzieś. Nie uzyskasz tu od nikogo z firmy EA pomocy. Oni są tu by cenzurować.

Nikt z tym nic nie zrobi. Po prostu aby kasa się zgadzała to wdrożyli do gry system premiowania danego gracza w zależności od składu od tego czy przegrywa itp id.

Społeczność Fify nazywa to handicupem, a EA straszy graczy, że będą bany za wspominanie o tym.

Jest to chore bo np. na forach Blizzarda nie ma takiej cenzury i toczą się tam burzliwe wątki z osobami odpowiedzialnym za kontakt ze społecznością graczy. Nikt tam nie cenzuruje za wytykanie problematycznych kwestii. Tutaj natomiast cenzura pełną parą.

Oczywiście nie przyznają się, że mają oskryptowaną grę, ale po nieoficjalnych forach społeczność krąży link do patentu przedstawiający cały schemat oskryptowania.

To trochę jak z tym powiedzeniem "pluniesz w twarz, a oni, że deszcz pada".

Biznes się kręcić musi więc po części rozumiem to całe oskryptowanie aby nowi lub słabsi gracze nie porzucili produktu, ale to żeby nie zadbać o jakość serwerów i połączenia to jakaś kpina. W dzień nie ma mowy o grze bo zawodnicy zachowują się jak by każdy z osobna zjadł całego prosiaka i miał uwiązaną kulę u nogi.

Wypuszczając produkt, który jest niegrywalny przez opóźnienia w odczuciu praktycznie każdego gracza, który ma styczność z grą Fifa jest karygodne.

Niestety EA jest monopolistą i dopóki tak będzie to mamy przechlapane, a oni będą stosować swoje dyktatorskie praktyki.

Wiadomość 4 z 9 (1 959 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: dziwne sytuacje w fifa19, zwalnianie zawodników, odbijająca się piłka itp.

★★★ Guide

UMPERO1 - Baaaardzo mądra w wyważona opinia :-) Mnie kick of glicze doprowadzają do pasji. To nie hakerzy tylko zły pomysł na zrównanie wyniku w grze. Nawet jak sam strzelam takie bramki to uwierz mi - NIE CIESZY MNIE to wcale. Jest tego wiele i Ci co grają od kilku lat i regularnie widzą to wszytko i czują się oszukani. Czytam tylko żalących się ludzi .... i nie czytam odpowiedzi że tego co napisali to NIE MA. Pozdrawiam  

Wiadomość 5 z 9 (1 903 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: dziwne sytuacje w fifa19, zwalnianie zawodników, odbijająca się piłka itp.

★★ Apprentice

Dzięki Panowie. W sumie mam podobną opinię. Zastanawia mnie tylko, że przy tak dużej ingerencji w czasie rzeczywistym EA w tę grę (np. glicze, zwalnianie tempa, kiksy i różne takie historie dziwne) to ta gra powinna być chyba darmowa, a EA powinna opierać swój zysk na obrocie w sklepie FUT - tymi paczkami co nic nie wnoszą. W przypadku meczu, w którym gra "nie pozwala wygrać" co jak piszecie jest spowodowane polityką EA to chyba powinienem dostać od tej firmy jakiś ekwiwalent za to że wykorzystywała mój komputer i złącze internetowe za które zapłaciłem spore pieniądze, a przy okazji mnie oszukała. Tak też jest chyba z paczkami - bo ktoś wydaje pieniądze na paczki po to żeby mieć coraz lepszych zawodników, co na nic się nie przekłada bo gra w końcu oszuka.

Dziś jest 17.06.2019 r. próbowałem zagrać kilka meczy po 19ej ale to po prostu nie ma sensu.

 

A wy co sądzicie ?. 

Wiadomość 6 z 9 (1 881 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: dziwne sytuacje w fifa19, zwalnianie zawodników, odbijająca się piłka itp.

★★ Apprentice

Dzień dobry. Mam jeszcze pytanie, które mnie nurtuje. Tu odpowiedzi oczekiwałbym od kogoś znającego tę grę i mogącego się o niej wypowiedzieć pod kątem technicznym (mam nadzieję, że nie nastręczy ono problemów i nie będzie powodem zakończenia dyskusji ponieważ nie jest sformułowane ze złej woli a jedynie z ciekawości) ponieważ nie dotyczy ono zwalniania zawodników itp. a dotyczy zasad gry Fifa 19. 

 

Otóż dlaczego w momencie, w którym wygrywając przerywam mecz i z niego wychodzę przeciwnik wygrywa walkowerem a na moim koncie pokazuje się przegrana, a w momencie gdy przeciwnik wygrywa i wychodzi z meczu w jego trakcie (przed zakończeniem) to ja nie dostaję walkowera tylko przegrywam. W obu przypadkach przegrywam - to nie jest chyba uczciwe ? - powyższa sytuacja zdarzyła się wielokrotnie, a przynajmniej w trakcie meczy w dn. 18.06.2019 rozegranych po godz. 19:45 i w dniu 18.06.2019 r. rozegranych około godz. 08:05.

 

Mam też pytanie do każdego. Ponieważ często rozgrywam pojedynki w DR z użytkownikami, którzy tak naprawdę grają bardzo słabo a widoczne to jest, że gra wygrywa za nich mecze i (np. praktycznie bez ich udziału piłka odbija się i odbija się i wpada do mojej bramki, a moi zawodnicy po 90kilka overala grają jak brązowe karty z overalem poniżej 50)   sądząc po ich składach nieźle im się wiedzie też w Mistrzostwach FUT, to co należy zrobić żeby dostać się do tej prominentnej grupy graczy ?.

Wiadomość 7 z 9 (1 855 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: dziwne sytuacje w fifa19, zwalnianie zawodników, odbijająca się piłka itp.

★★ Apprentice

To już mój ostatni wpis. Mam do powiedzenia tyle po dzisiejszych meczach od około 21:00 - 22:35 ---- ciągłe błędy w tej grze. Ta gra to jeden wielki syf. Jest złośliwa i popsuta. I generalnie nic tu nie zależy od połączenia internetowego czy jakości PC, czy umiejętności bo wszystkim steruje ta gra. I to nie jest żaden spam, a mówiąc słowami klasyka: "jak się ma przed sobą taką sztukę, to trudno zachować kulturę". Syf i żenada, a ten co ją zrobił to chyba w cyrku pracował i nie miał pojęcia o piłce. Jak będę chciał zagrać w tego typu grę to ściągnę sobie za darmo shadow fighta na telefon - to mniej więcej te same zasady i nie trzeba tego kupować za 200 zł.

Wiadomość 8 z 9 (1 824 wyświetleń)

Dot.: dziwne sytuacje w fifa19, zwalnianie zawodników, odbijająca się piłka itp.

★★★★★ Apprentice

@KollasyXL  wpadaj na mój profil.Zobaczysz jakie u mnie cyrki sa heheheh

Wiadomość 9 z 9 (1 245 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA