Zwalnianie zawodników Brak płynności Dziwne sytuacje w grze FiFA19

autor: KollasyXL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Zwalnianie zawodników Brak płynności Dziwne sytuacje w grze FiFA19

★★ Apprentice

Zrestartowałem komputer, wyczyściłem rejestry i zagrałem kolejne spotkanie (godz. 10:00) i znowu to samo. Co ciekawe przeciwnik miał Campbela 89 i ten jego (jego Silva też) byli szybsi z piłką od zawodnika 94 tempa biegnącego bez piłki. Ja też mam Campbela 89 ale u mnie to "jest wolny - drewno i gra piach" a najczęściej potyka się o swoje własne nogi. Tak więc dwie takie same karty zawodnika i takie różnice ? 

Wiadomość 11 z 31 (631 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zwalnianie zawodników Brak płynności Dziwne sytuacje w grze FiFA19

★★ Apprentice

No i co jest jakiś mądry z EA bo powoli tracę cierpliwość. 

 

 

Wiadomość 12 z 31 (622 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zwalnianie zawodników Brak płynności Dziwne sytuacje w grze FiFA19

★★★★ Novice

Ich to nie interesuje Standard smile kasa się zgadza a że jakiś odsetek graczy ma problem to co z tego :d.   nie szukaj rozwiązania bo nie znajdziesz. Gry które wymagają niskie opóźnienia chodzą perfekcyjnie tylko z fifa jest problem z żadną Inną gra nie ma. Dla mnie temat prosty winna fifa i ich serwery ja już zwatpilem że to naprawia i powoli się uczę gry w psa a za rok kupię psa a nie fife szkoda tracić nerwów doradzam to samo Standard smile. To i to jest piłka a gramy dla zabawy a nie po to by się denerwowac

Wiadomość 13 z 31 (614 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zwalnianie zawodników Brak płynności Dziwne sytuacje w grze FiFA19

★★ Apprentice

W sumie masz rację. Rzygam już tą Syfiastą grą, ale jeszcze może pogram. Będę zgrywał różne śmieszne zdarzenia i wrzucał na YT. Taką dobrą reklamę im zrobię i te otwieranie paczek też puszcze, gdzie nigdy nie można nic trafić. A z tego co piszą w Internecie to nie odsetek a wielu graczy ma z tą grą problem. Już gra mniej ludzi niż np. w 18ke. Zresztą co ja się będę rozpisywał. Po tej konwersacji widać, że to gra pełna błędów, a to że nie odezwał się nikt z EA to świadczy o tym że oni wiedzą że ta gra jest popsuta. Zresztą nie znają się pewnie na tym i tyle.

Wiadomość 14 z 31 (595 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zwalnianie zawodników Brak płynności Dziwne sytuacje w grze FiFA19

★★ Apprentice

Jeżeli chodzi o połączenie to możesz jeszcze sprawdzić jedną rzecz. Wejdź na dslreports.com i zrób test łącza (speed test). To jest inny test niż te wszystkie badziewia. Napisz jaki masz Bufferbloat po tym teście (jeżeli poniżej A+ to lipa). Jak ma się opóźnienia i rywal przypressuje to można od razu wychodzić z meczu bo twoja drużyna będzie robić takie cuda że nie uwierzysz.

Wiadomość 15 z 31 (562 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zwalnianie zawodników Brak płynności Dziwne sytuacje w grze FiFA19

★★★★★ Newbie
Mam tak samo od stycznia. Zwłaszcza wieczorami. Zarówno mecze wygrane jak i przegrane wyglądają jakby ich scenariusz był rozpisany przed meczem.
Wiadomość 16 z 31 (558 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zwalnianie zawodników Brak płynności Dziwne sytuacje w grze FiFA19

★★ Apprentice

Cześć. Dzięki za radę. Zrobiłem test mam A+. W załączniku wynik testu.

Wiadomość 17 z 31 (543 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zwalnianie zawodników Brak płynności Dziwne sytuacje w grze FiFA19

★★ Apprentice

No u mnie też tak jest. Jak ta popsuta gra się uprze to nie ma możliwości wygrać. Zawodnicy zaczynają podawać do przeciwnika. A jak przeciwnik jest słaby i sam nie strzeli to moi zawodnicy zaczynają żyć własnym życiem i w końcu sami sobie strzelą "swojaka", nawet bez mojego udziału. To trochę przypomina mi takie darmowe gry na telefon, gdzie od któregoś poziomu trzeba nakupować  waluty z gry żeby cokolwiek wygrać. Tylko tamte gry są darmowe.

Wiadomość 18 z 31 (538 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zwalnianie zawodników Brak płynności Dziwne sytuacje w grze FiFA19

★★ Apprentice

a i zapomniałem dodać. U mnie jest tak, że jak w trakcie gry piłka przeleci przez mojego zawodnika (dosłownie przeleci przez postać zawodnika) to wówczas przeciwnik strzeli mi gola. Nie jest tak zawsze, ale w około 75% sytuacji. Po prostu w żaden sposób nie da się zatrzymać zawodników przeciwnika.

Wiadomość 19 z 31 (537 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zwalnianie zawodników Brak płynności Dziwne sytuacje w grze FiFA19

★★ Apprentice

a i jeszcze to co zauważyłem to to, że często chyba nie gram w czasie rzeczywistym tylko z klikunasto lub kilkudziesięciosekundowym opóźnieniem. To widać jak przeciwnik wychodzi w trakcie meczu z gry (bo przypadkiem wygrywam z 5:0) - to wtedy u mnie pojawia się przerwa, przerwa się szybko kończy i potem  gra trwa  jeszcze z jakieś kilkanaście sekund ale to już przypuszczam, że bot, który się nie stara - no i następuje rozłączenie.

Wiadomość 20 z 31 (539 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA