W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 2:20
Jak często występuje ten problem? 50% - 99%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Zagrajcie dobrym składem na słaby
Co się dzieje? Supermoce przeciwników
Co powinno się stać? Powinno się grać normalnie, równe szanse

Pierdolcie się, całe EA. Gadanie, że nie ma skryptów i handicapow.  Trzeci mecz przegrywam przez to, że tracę albo po 2-3 bramki po wznowieniu, albo w 90 minucie. Moje strzały, które trafiają na zielone lądują na słupku, mam po 4 słupki w meczu, a przeciwnik na 3 celne, byle jakie strzela 3 bramki. To jest dramat, w 90 minucie 3 razy odbieram piłkę a ona wraca pod nogi przeciwnika, Eden Jazard piłki noe potrafi podać nagle. W każdym ze spotkań wygrywałem. I tak jest codziennie. Wspomagacie tylko youtuberów, którym zwiększacie nawet drop w paczkach. 200zł płacone za produkt, w który nie można normalnie grać. Żenada, syf i metr mułu. Te bramki tracone po wznowieniu to w ogóle tragedia, wiecie o tym od fify 17 i nie potraficie tego usunąć. Taaa serio, to mega specjaliści u was pracują. Nie pozdrawiam w ogóle. Wygrywając w 90 minucie jedną bramką nie da się tego utrzymać bo u przeciwnika Fernando Llorente ma super moce i strzela bramkę z 30m.

Wiadomość 1 z 8 (1 146 wyświetleń)

Dot.: Żal, dramat, żenada

★★★ Apprentice
Dobrze piszesz wszystko sie zgadza Ja z tobą sie w 100% zgadzam.Zobaczymy co odp przedstawiciel Ea .
Wiadomość 2 z 8 (1 122 wyświetleń)
0 Kudo

Nic nie odpiszą, dalej będą kłamać że nie ma skryptów i handicapu. A za to oglądasz filmik jak gościu w koszulce danej rerlprezentacji trafia karte TOTY tej narodowsci przez kilka dni z rzędu plus kilka ikon

Wiadomość 3 z 8 (1 116 wyświetleń)
0 Kudo

* zrobią bo hajs ma się zgadzać ! 3 słupki ? To masz fart bo na X-One miałem 6 słupków + 6 poprzeczek + spojenie + 4 spalone + 2 strzały na pustą wywalone w kosmos ! Jakieś pytania ? Są lepsi ? Odpuszczam ten syf !
Wiadomość 4 z 8 (1 088 wyświetleń)

Widzę iż u Ciebie poziom frustracji, również osiąga poziom zenitu. Praktycznie codziennie tak8e akcje są, a jak widzę kiedy przeciwnik piłkę prowadzi w minucie 85+  przy stanie remisowym to już w ciemno można powiedzieć, że bramkę strzeli. Nie kupujesz fifa pointsów to i grać nie będziesz normalnie... kiedyś kupowałeś grę i albo byłeś dobry albo nie, a terqz to niekiedy nie ma nawet kontroli nad zawodnikami. Ostatnia akcja meczu, a van dijk wybiega na środek piłkę odebrać przeciwnikowi, podanie go mija, sam na sam i w dupę w 92 minucie.

Wiadomość 5 z 8 (1 075 wyświetleń)

Zgadza się ale z jednym ale - Kupno FP nic nie zmienia, jest to samo a nawet gorzej.Przy takich praktykach ludzie odwrócą się od firmy bo ile można być dymanym ? :/

Wiadomość 6 z 8 (1 067 wyświetleń)
0 Kudo

Dzisiaj fut champions to samo. 2 mecze i 2 razy bramka od razu po rozpoczęciu. Fakt, mecz wygrałem, ale irytuje totalnie. Gdyby zdarzyło się to raz na jakiś czas to ok, ale to jest 50 -60% spotkań. Bez sensu, obrona robi dziwne rzeczy, jak dzieci we mgle, jakieś opóźnione ruchy :/
Wiadomość 7 z 8 (1 029 wyświetleń)

4 mecze, w kazdym prowadze i w kazdym porażka. Aubameyang, mahrez, hazard nie moga wykorzystac zadnej sam na sam. Lacazette u przeciwnika dwa strzaly zza pola karnego i2x  bramka. Serio EA , pierdolcie się. Wydałem tyle monet na zawodnikow miesiaca, a oni nie mogą trafić do bramki. Nosz * ile można? Nigdy więcej tego ścierwa nie kupię, nie moja wina, że ktoś gra gównianym składem.