Zakup fifa 20 w uk

autor: Affliction92
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Zakup fifa 20 w uk

★★ Novice

Witam. Jeśli zakupię wersje cyfrową fifa 20 poprzez origin, podczas gdy jestem w uk to będę mial możliwość grania w polskiej wersji językowej na 100%?

Słyszałem i czytałem coś o regionalizacji i że nie będzie  takiej opcji. Maila do konta mam polskiego  jeśli to coś zmienia.

Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 7 (2 405 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Zakup fifa 20 w uk

Witaj

 

Regionalizacja przypisuje IP kraju w którym jesteś i na tej podstawie dobiera język. Polskiego raczej nie będziesz miał jak przebywasz w UK 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 7 (2 395 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Zakup fifa 20 w uk

Witaj

 

Regionalizacja przypisuje IP kraju w którym jesteś i na tej podstawie dobiera język. Polskiego raczej nie będziesz miał jak przebywasz w UK 

Wiadomość 2 z 7 (2 396 wyświetleń)

Dot.: Zakup fifa 20 w uk

★★ Novice
@SylwesterSpalony dzięki wielkie za odpowiedź.
Czyli nie ważne z jakiego sklepu internetowego kupie wersje cyfrową czy w Pl czy uk będzie to samo?
No nic po ang też będzie
💪 dziękuję
Wiadomość 3 z 7 (2 389 wyświetleń)

Dot.: Zakup fifa 20 w uk

Jeśli masz rodzeństwo w PL to najlepszym rozwiązaniem będzie poproszenie o aktywację gry na twoim koncie z Polski i wtedy język polski będzie też i w UK

Wiadomość 4 z 7 (2 387 wyświetleń)

Dot.: Zakup fifa 20 w uk

★★ Novice
@SylwesterSpalony Dobra opcja, ale niestety nie da rady w ten sposób, dam radę po ang 😁. pozdrawiam i dobrej nocy.
Wiadomość 5 z 7 (2 379 wyświetleń)

Dot.: Zakup fifa 20 w uk

★ Novice

A czy macie jakieś info odnośnie wersji pudelkowej jaka seria jakie języki gdyż przebywam w uk i chciałbym pograć z pl komentarzem 

Wiadomość 6 z 7 (2 245 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zakup fifa 20 w uk

★★★ Newbie

czy ten sposob dziala na 100% ? 

Wiadomość 7 z 7 (1 922 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA