Dot.: Zablokowanie konta

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Zablokowanie konta

★ Novice

Cześć, tydzień temu w środę rano dostałem e-mail o tym, ze moje konto w fifie zostanie zablokowane na okres 7 dni, ale w grze mam ze 14 dni, czyli pozostało jeszcze 6 dni, ale po tym jak dostałem ,,bana” zadzwoniłem do Ea i pan mi powiedział ze normalnie tylko tydzień będę miał tego bana. Wczoraj gdy minął tydzień zadzwoniłem do EA i pani mi powiedziała  tylko to, ze zrobi jakaś sprawę na temat sankcji czy coś w tym stylu i musze czekać ja e-mail, wiec mam pytanie, jaki jest czas oczekiwania na e-mail i czy odblokują mi to konto, czy musze faktycznie przez błąd pracowników Ea czekać jeszcze 6 dni do końca bana? Jak narazie moja sprawa trwa ale nie ma żadnych aktualizacji, może zadzwonić i się upomnieć? Prosiłbym o wskazówki 

Wiadomość 1 z 2 (340 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie
Highlighted

Dot.: Zablokowanie konta

Community Manager

Hej @dodi2115 

 

Poprzez forum nie jestem w stanie udzielić Ci informacji na temat sankcji nałożonych na Twoje konto. Szczegółów możesz dowiedzieć się tylko kontaktując się z nami telefonicznie. 

 

Jak skontaktować się z doradcą poprzez stronę EA Help - Answer HQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (328 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi
Highlighted

Dot.: Zablokowanie konta

Community Manager

Hej @dodi2115 

 

Poprzez forum nie jestem w stanie udzielić Ci informacji na temat sankcji nałożonych na Twoje konto. Szczegółów możesz dowiedzieć się tylko kontaktując się z nami telefonicznie. 

 

Jak skontaktować się z doradcą poprzez stronę EA Help - Answer HQ

Wiadomość 2 z 2 (329 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA