Wyrzucanie z gry podczas grania Draft online na PC

autor: maikb0y
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Wyrzucanie z gry podczas grania Draft online na PC

★★★ Novice

Witam, mam problem z cheaterami w tym trybie. Trafiam na losowe składy bez zgrania, po rozpoczęciu meczu gra momentalnie zacina się i crashuje.

Jest to uciążliwe gdyż tracę tylko coinsy ;/

Wiadomość 1 z 4 (654 wyświetleń)

Dot.: Wyrzucanie z gry podczas grania Draft online na PC

★★ Novice
Na PC nie da się grać draftów ciągle jest ten problem , dzwoniłem do Ea tez nie są w stanie pomóc, odesłali mnie na forum. Straciłem również tylko mnóstwo coinsów.
Wiadomość 2 z 4 (635 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyrzucanie z gry podczas grania Draft online na PC

@Przybysz0@maikb0y

 

Witajcie 

 

Osobiście odradzam granie w ten tryb, nawet nie ma sensu, ponieważ  to strata coinsów i czasu. Jest tam największe zbiorowisko oszustów i lepiej grać w rivals i  FUT champions niż się denerwować w draftcie. 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 3 z 4 (629 wyświetleń)

Dot.: Wyrzucanie z gry podczas grania Draft online na PC

★★ Novice
Dlatego już nie gram, ale bym chciał dużo zabawy ma się grając drafty mi się to osobiście podoba. Patrząc też z takiej strony kupiłem grę, to chciałbym korzystać z całej zawartości a nie tylko jakieś części. To nie jest błąd tylko w tej F19, również w F18 też był taki problem nie robią z tym nic. Przez to cały rynek sie tez psuje bo nie którzy maja z dużo pieniędzy a nie powinni.
Wiadomość 4 z 4 (619 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA