Wersja Global i Wersja PL na jednym koncie

autor: cosec92
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Wersja Global i Wersja PL na jednym koncie

★★ Novice

Witam, 

 

Na moim koncie Origin posiadam FIFA19 w wersji Global. Mimo wszystko chciałbym zagrać w wersję PL. Czy aktywowanie klucza PL jest w mojej sytuacji możliwe? A jeśli tak, to czy wersja PL zastąpi Global lub będą dwie? Pisałem w tej sprawie na Twitterze i Live Chacie - konsultant z TT stwierdził, że nie ma takiej możliwości i klucz PL nie zostanie aktywowany, a ten z Chatu, że wszystko jak najbardziej zadziała. Może ktoś potrafi rozstrzygnąć, czy zakup wersji PL ma sens? Czy jest jakieś rozwiązanie, które pozwoli mi na grę w języku polskim bez konieczności zakładania nowego konta?

Wiadomość 1 z 4 (698 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Wersja Global i Wersja PL na jednym koncie

EA Staff

Siema @cosec92

 

W przypadku aktywowania odrębnej licencji gry na koncie EA będziesz miał aktywowaną odrębną wersję gry na swoim koncie, oprócz tej, którą aktywowałeś już wcześniej. W związku, z czym powinieneś bez większych problemów być w stanie zagrać w zakupioną grę w języku polskim. 

 

Zalecane jest, żeby przed instalacją polskiej wersji językowej gry całkowicie odinstalować posiadaną wersję. 

 

Mam nadzieję, że ta informacja rozwieje Twoje wątpliwości. 😉

EA_Cekiel
footer-thumb.png

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (664 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Wersja Global i Wersja PL na jednym koncie

EA Staff

Siema @cosec92

 

W przypadku aktywowania odrębnej licencji gry na koncie EA będziesz miał aktywowaną odrębną wersję gry na swoim koncie, oprócz tej, którą aktywowałeś już wcześniej. W związku, z czym powinieneś bez większych problemów być w stanie zagrać w zakupioną grę w języku polskim. 

 

Zalecane jest, żeby przed instalacją polskiej wersji językowej gry całkowicie odinstalować posiadaną wersję. 

 

Mam nadzieję, że ta informacja rozwieje Twoje wątpliwości. 😉

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 2 z 4 (665 wyświetleń)

Dot.: Wersja Global i Wersja PL na jednym koncie

★★ Novice

Dzięki,

 

Zadziałało dokładnie tak jak to opisałeś.

Wiadomość 3 z 4 (655 wyświetleń)

Dot.: Wersja Global i Wersja PL na jednym koncie

EA Staff

Hej @cosec92,

 

Dzięki za potwierdzenie. Zaznaczam to jako rozwiązanie. 

 

Pozdrawiamy! 🙌

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 4 z 4 (647 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA