Dot.: WYJŚCIE Z MECZU FUT CHAMPIONS

autor: artifosi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

WYJŚCIE Z MECZU FUT CHAMPIONS

★★★ Newbie

Dlaczego gdy gram FUT CHAMPIONS i przykladowo jest 0:1 dla przeciwnika, lub gdy remisuje i on nagle wyjdzie, to mecz zalicza mi jako przegraną? Nie powinien być walkower dla mnie, lub brak zaliczenia meczu?

Wiadomość 1 z 8 (4 670 wyświetleń)
0 Kudo
Highlighted

Dot.: WYJŚCIE Z MECZU FUT CHAMPIONS

★ Novice

Moim zdaniem w ogóle cały temat rozłączania jest rozwiązany bardzo źle. 

 

Raz na ileś spotkań trafiają mi się okropne lagi zupełnie uniemożliwIające grę. Lagi nie wynikają ze słabej wydajności sprzętu (dla jasności, gram na PC) który unosi Fifę w trybie Ultra bez wielkich problemów - nie ma też tematu przegrzewania. Raczej nie wynika też z prędkości łącza, gdyż szukając przyczyn lagów przed każdym uruchomieniem sprawdzam jego prędkość oraz pinguję serwery EA i wyniki są bardzo dobre. Wskazuje to na problem gdzieś po drodze i to raczej bliżej serwerów EA - to zrozumiałe, że mogą bywać przeciążone. W takim przypadku nie powinienem być karany za przerwanie meczu w który się zwyczajnie nie da grać. Jestem przekonany, że gra spokojnie mogłaby monitorować jakość połączenia i zauważywszy dużą latencję nie karała wycofującego się gracza.

 

Druga absurdalna sprawa to rozłączanie meczu przy przełączeniu okna/wyjściu do pulpitu. Ja grając zawsze słucham muzyki lub audiobooków. Czasem gdy przeciwnik przeprowadza zmiany, chciałbym coś przełączyć - tyle że gra natychmiast kara mnie walkowerem za zmianę aktywnego okna. Co jeszcze głupsze, gra potrafi zachować się podobnie gdy podczas meczu dostanę powiadomienie z aplikacji typu Slack. Gram w FUT krótko i nie znam za bardzo realiów, ale potrafię sobie wyobrazić że to jakieś zabezpieczenie przed ingerowaniem w grę za pomocą innych aplikacji. Ale nawet jeśli, to jest zupełnie oderwane od rzeczywistości korzystania z PC...

 

Polecam zatrudnić kogoś od UX. Kogokolwiek.

Wiadomość 2 z 8 (4 651 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: WYJŚCIE Z MECZU FUT CHAMPIONS

★ Apprentice
Widocznie gościu grał na trainerze LetsFut. Ogólnie dostępny za darmo. EA nic nie robi z tymi oszustami. Niestety.
Wiadomość 3 z 8 (4 570 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: WYJŚCIE Z MECZU FUT CHAMPIONS

★ Novice

Halo dziś miałem takiego gościa jak to zgłosić?

Wiadomość 4 z 8 (4 504 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: WYJŚCIE Z MECZU FUT CHAMPIONS

@krasnadzieja

 

 

Origin

  1. Otwórz Listę znajomych.
  2. Kliknij przycisk Dodaj znajomego.
  3. Wyszukaj ID gracza, którego chcesz zgłosić.
  4. Kliknij jego nazwę użytkownika, aby zobaczyć profil.
  5. Kliknij opcję Zgłoś użytkownika i opisz sytuację.

W miarę możliwości podaj następujące informacje:

  • Nazwę użytkownika, tag gracza, identyfikator online w sieci PlayStation™Network lub ID osoby, którą chcesz zgłosić.
  • Zrzut ekranu przedstawiający sytuację.
  • Zrzut ekranu z wynikami.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 5 z 8 (4 501 wyświetleń)

Dot.: WYJŚCIE Z MECZU FUT CHAMPIONS

★ Novice
Ok tylko wczoraj było późno i wyłączyłem konsole po tym jak tutaj przeczytałem co jest grane od tamtej pory się nie logowalem. Napisałem zgłoszenie do ea z błędem i nekaniem niby zgłoszenie przyjęte, ale czy oni coś mogą? Napisałem że był to ostatni moj mecz wczoraj i z nikim już nie grałem więc powinni namierzyć gościa nick. Tak sobie myślę że jak go zabanuja to założy kolejne konto itp wg jakim cudem mozna obejść zabezpieczenia na konsoli na pc to jeszcze rozumiem ale konsola
Wiadomość 6 z 8 (4 497 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: WYJŚCIE Z MECZU FUT CHAMPIONS

★★★ Newbie

Mam dokładnie ten sam problem... Gracz strzela bramkę na początku meczu i ucieka... A ja co?  Mecz mam zaliczony jako porażka.

I niestety nie mam w zwyczaju patrzec i zapisywać inentyfikatorow ludzi z którymi gram, a znaleźć ich po nazwie klubu się nie da

Wiadomość 7 z 8 (2 922 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: WYJŚCIE Z MECZU FUT CHAMPIONS

Community Manager

Z racji tego, że temat ten dotyczy FUT Champions a te odbywają się zawsze w najnowszej odsłonie gry - zamykam go. Jeśli ktoś z Was natknie się na gracza, który oszukuje w grze i gra nie uczciwie zgłoście to wedle instrukcji, które znajdziecie tutaj.

Wiadomość 8 z 8 (2 907 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA