Ultimate 19 - prawda

autor: Ptychu69
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Ultimate 19 - prawda

★ Novice

ten złom pod nazwą fifa to tylko starta czasu i pieniędzy. Grasz np. w 3-4 lidze ultimate teraz Rivals a dolosowywują ci gości z 1-2 ligi i jak tu awansować? Fifa to jedna wielka ściem z kilkunastoma cwaniaczkami, którzy mają karty za darmo i do tego prawdopodobnie (tak słyszałem) dostają od tych łobuzów z EA taktyki oraz wszystkie podpowiedzi jak grać. NIE GRAM W TO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W paczkach nic nie wylosujesz a wywaliłem na to dziadostwo kilka tysięcy złotych

 

Wiadomość 1 z 2 (487 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Ultimate 19 - prawda

★★★ Novice

Kolego co ty piszesz za głupoty, nie masz racji ja trafiam regularnie w paczkach zawodników overal 85-90 a nawet TOTs y. Może ktoś tam karty dostaje ale to są testerzy a nie tak jak ty napisałeś. O grze FUT z graczami z innej ligi to prawda , też zdarzyło mi się parę razy grać z kolesiami z wyższych lig ale to nie powód do takiej recenzji jak napisałeś. Pozdrawiam

Wiadomość 2 z 2 (475 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA