Dot.: Tryb kariery - PS4

autor: Voluke
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Tryb kariery - PS4

★★★ Newbie

Cześć,

to moja pierwsza przygoda z Fifą od zamierzchłej fifa 11. Trochę się pozmieniało i mam jedno szczególnie nurtujące mnie pytanie. Jak się pojawią kolejne, w czasie rozgrywki to postaram zadawać kolejne pytania w komentarzach.

 

1. Prowadzę tryb kariery menadżera. Mogę trenować umiejętności poszczególnych zawodników raz na tydzień. Czy pozostała część drużyny również trenuje w jakimś stopniu podczas sezonu? Czy zauważę zmianę ich umiejętności?

2. Czy zwodnicy podczas meczu zodbywają jakieś umiejętności?

3. Podczas wyboru składu, przy ikonie zawodnika pojawia się strzałka skierowana różnie (jak róża wiatru). Co ona oznacza? Pokazuje wzorst lub spadek morale czy umiejętności?

 

Z góry dzięki za pomoc. Musze się oswoić z nową fifą.

Wiadomość 1 z 3 (231 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Tryb kariery - PS4

★★★★★ Apprentice

Witaj.

1.Wszyscy zawodnicy (nie tylko z Twojej drużyny) do pewnego wieku rozwijają się, młodsi szybciej, starsi wolniej. Natomiast powyżej pewnego wieku ich umiejętności zaczynają spadać. Pięć treningów, które możesz zastosować raz na tydzień są dodatkowymi treningami, tylko dla wybranych zawodników Twojego zespołu.

Od siebie dodam że ja tych treningów nie stosuję w ogóle, żeby nie robić sobie przewagi nad CPU.

2.Nie wiem.

3.Pokazuje aktualną formę zawodnika. Im bardziej w górę, tym lepsza, im bardziej w dół, tym gorsza.

Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (211 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Tryb kariery - PS4

★★★★★ Apprentice

Witaj.

1.Wszyscy zawodnicy (nie tylko z Twojej drużyny) do pewnego wieku rozwijają się, młodsi szybciej, starsi wolniej. Natomiast powyżej pewnego wieku ich umiejętności zaczynają spadać. Pięć treningów, które możesz zastosować raz na tydzień są dodatkowymi treningami, tylko dla wybranych zawodników Twojego zespołu.

Od siebie dodam że ja tych treningów nie stosuję w ogóle, żeby nie robić sobie przewagi nad CPU.

2.Nie wiem.

3.Pokazuje aktualną formę zawodnika. Im bardziej w górę, tym lepsza, im bardziej w dół, tym gorsza.

Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy!

Wiadomość 2 z 3 (212 wyświetleń)

Dot.: Tryb kariery - PS4

★★★ Newbie
Super, wielkie dzięki za odpowiedź i szczegółowe wyjaśnienia.
Wiadomość 3 z 3 (202 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA