Tryb 2vs2 - Brak opcji gry przeciwko znajomym

autor: Blazko1892
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Tryb 2vs2 - Brak opcji gry przeciwko znajomym

★★ Novice

Witam

 

Jako wieloletni gracz FIFA, a szczególnie miłośnik trybu 2 vs 2 apeluję do polskiego oddziału, aby przesłał do głównego studia gry informacje o wprowadzeniu opcji rozgrywania meczy 2 vs 2 ze znajomymi. Na ten moment od tylu lat można grać tylko z jednym kumplem przeciwko wylosowanym przeciwnikom. Dodajcie proszę opcję, w której mogę zagrać z kumplem przeciwko dwóm zaproszonym kolegom. Przez brak tej opcji nie możemy sobie zorganizować żadnego turnieju, a wydaje mi się, że takie turnieje online byłyby popularne.

 

Pamiętajcie, że nie tylko tryb Ultimate jest ważny. Starzy wyjadacze grają jedynie w zwykłe tryby, ponieważ nie uznają Ultimate i też coś im się należy Standard smile.

 

Czekam na odzew ze strony polskiego oddziału i mam nadzieję, że moja prośba nie zostanie pominięta. 

 

Pozdrawiam

Błażej

Wiadomość 1 z 4 (3 005 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Tryb 2vs2 - Brak opcji gry przeciwko znajomym

Community Manager

Hej @Blazko1892

 

Dziękuję Ci za podzielenie się z nami Twoim pomysłem. Dopilnuję, aby ta informacja trafiła we właściwe ręce. Nie mniej, nie mogę niczego obiecać i zagwarantować, że dany tryb pojawi się w grze. 

 

Pozdrawiam wszystkich starych wyjadaczy Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (2 983 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Tryb 2vs2 - Brak opcji gry przeciwko znajomym

Community Manager

Hej @Blazko1892

 

Dziękuję Ci za podzielenie się z nami Twoim pomysłem. Dopilnuję, aby ta informacja trafiła we właściwe ręce. Nie mniej, nie mogę niczego obiecać i zagwarantować, że dany tryb pojawi się w grze. 

 

Pozdrawiam wszystkich starych wyjadaczy Standard smile

Wiadomość 2 z 4 (2 984 wyświetleń)

Dot.: Tryb 2vs2 - Brak opcji gry przeciwko znajomym

★★ Novice
Dzięki za odpowiedź. Prześlij proszę, bo naprawdę tej opcji w tym trybie brakuje Standard smile. Nie mogę z kumplami pograć :D.
Wiadomość 3 z 4 (2 970 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Tryb 2vs2 - Brak opcji gry przeciwko znajomym

★★★ Newbie

Czy coś zmieniło sie w tym temacie w Fifa 20? 

Wiadomość 4 z 4 (2 907 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA