Dot.: Przegrywanie meczu pomimo dobrego skladu i inne problemy

autor: NaiteI
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Przegrywanie meczu pomimo dobrego skladu i inne problemy

★★★ Newbie

Witam mam taki problem i prosze mi nie pisac ze mam slabego skilla bo gram od fify 98 ale pomine to wiec mam taki problem ze pomimo dobrego skladu oddawania strzalow nie moge wygrac meczy a wieze sie to z ;

-karne z * wziete

-spalone ktorych nie bylo

-strzelanie bramek przez przeciwnika z pozycji nie mozliwych i przez zawodnikow z obrony 

-widoczna golym okiem pomoc gry przeciwnikowi

-automatyczne resetowanie sie ustawien taktyki zespolu

Nie pisze tego tylko w swoim imieniu ale i reszty graczy bo skoro sie wydaje na gre 400 zl to sie wymaga czegos od tej gry prosil bym o odpowiedz w tej sprawie 

Wiadomość 1 z 4 (155 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Przegrywanie meczu pomimo dobrego skladu i inne problemy

★★★ Novice
Witam też mam ten problem ktoś coś pomógł Ci?czy standardowo ea bierze pieniądze i ma potem w * graczy
Wiadomość 2 z 4 (140 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Przegrywanie meczu pomimo dobrego skladu i inne problemy

[ Edytowane ]
★★★★ Guide

Witaj! @JJabol32

 

Szkoda ,ze swoje porażki zarzucasz od razu grze. Widocznie jesteś słabszy niż Ci się wydaje. Daruj sobie takie posty w dziale technicznym bo nie występuje nic o czym piszesz. Mecz zawsze jest równy. Jedyna możliwość to trafienie na trainera co zmniejsza nam kondycje lub coś takiego ale to rzadkie przypadki i EA od razu je wyłapuje. Gdyby było tak jak piszesz to nie było by ludzi wygrywających ciągle. A najlepszym przykładem są ludzie co jednak robią po 30-0 w LW a nawet Ci co robią po 27-3 itp. Skoro oni mogą to wniosek jest prosty. Także, polecam potrenować.

Wiadomość 3 z 4 (128 wyświetleń)

Dot.: Przegrywanie meczu pomimo dobrego skladu i inne problemy

★ Guide

Naitel@ ty jesteś po prosty infantylny...

Wiadomość 4 z 4 (118 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA