Problem z poruszaniem się zawodnikami, czasem i sterowaniem.

autor: qba41
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z poruszaniem się zawodnikami, czasem i sterowaniem.

★ Novice

Dziwne ustawienie kamery, piłkarze poruszają się wolno, kontroler sam ustawia dziwne sterowanie. Czas w grze przybiera dziwne wartości. Problem pojawia się również w trybie FUT champions przez co strzeciłem jeden mecz.

Wiadomość 1 z 2 (180 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z poruszaniem się zawodnikami, czasem i sterowaniem.

★ Apprentice

To co zrobiono z tą grą uważam że należy traktować jak przestępstwo. Mam rozegranych 1500 meczów, nie jedną nocke klepałem i nie żałuję. Od kilku lat jestem zakochany w tej grze.lecz od 2 tygodni nagle grywalność zamieniła się w kompletny chaos.  Właściwie to mój wpływ na zachowanie zawodników jest zerowy. Wklepuje na padzie swoje a zawodnicy całkowicie  co innego.dostaje oklep właściwe już co mecz.czytam od dłuższego czasu wszystkie posty w poszukiwaniu odpowiedzi na ten problem.bo nie dotyczy tylko mnie. W ciągu roku wydaję dodatkowo mnóstwo kasy na coinsy,na golda by wogle grać online i w tym momencie siedzę bezradny. Olany jak wielu innych. Dzień po dniu sprawdzam czy wszystko może wróciło do normy. To już nie chodzi o mnie. Dorosły jestem. Ale mam dwóch synów zapaleńcòw którzy każde kieszonkowe przeznaczają na FUT .patrzą na mnie bo nie rozumieją dlaczego nagle nie mogą grać tak jak zawsze.i co mam im powiedzieć ? Bo zero pomocy  społecznej

Wiadomość 2 z 2 (173 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA