Dot.: Sbc zniknęło podczas wykonywania

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Prime ICON SBC 3 zniknęło podczas wykonywania

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Witam.

Nie dawno wyszło sbc o ikony prime 3, zdążyłem zrobić 2 sbc w tym z ikoną po czym sbc zniknęło i nie mam jak go dokończyć. Ktoś miał podobnie ? To że EA spartolilo samo jego wydanie to nie jest już problem graczy.

Wiadomość 1 z 10 (619 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie
Highlighted

Dot.: Sbc zniknęło podczas wykonywania

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@pietrekSkC 

 

Studio sprawdza na podstawie zgłoszeń innych graczy, czy cała zawartość wróciła na Wasze konta po próbie wykonania ww. SBC. O wyniku ich dochodzenia, poinformujemy na forum.

 

 

Oficjalnie studio wydało poniższe komunikaty, według których cała zawartość "powinna" być zwrócona na Wasze konta FUT.

 

 


Aktualizacja

 

W dniu wczorajszym tj. 19/11 studio ponownie sprawdziło Wasze wystawione karty do ww. SBC i wszystkie, które użyliście, powinny z powrotem trafić na Wasze konta FUT.  Dziękujemy za cierpliwość. 

Temat oznaczam jako rozwiązanie.

Zobacz w watku

Wiadomość 10 z 10 (438 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Sbc zniknęło podczas wykonywania

★★★ Newbie
i have same problem
Wiadomość 2 z 10 (609 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Sbc zniknęło podczas wykonywania

★ Novice

Ja mam podobnie stracilem mojego makelele 😢😢😢😢

Wiadomość 3 z 10 (605 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Sbc zniknęło podczas wykonywania

[ Edytowane ]
★ Novice

Dokładnie ja straciłem Ferdinanda 85

ludzie co robimy? Dzwonić na info linie ?

Wiadomość 4 z 10 (595 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Przepalona ikona

★★★ Newbie

We wczorajszym 3 SBC o ikonę Prime przepakiłem ikonę (Kluivert baby) lecz nie zdążyłem dokończyć SBC, bo to nagle znikło, co powinienem teraz zrobić?

Wiadomość 5 z 10 (557 wyświetleń)

Dot.: Przepalona ikona

★★★★ Guide

Witaj!

 

Nie jesteś jedyną osobą z tym problemem. EA na 100% wie o sprawie. Trzeba czekać na ich komunikat w tej kwestii. Możliwe ,że jak dodadzą SBC ponownie to ludzie co wykonali pewne części, będą mieć je wykonane. Ewentualnie, możesz zgłosić sprawę kontaktując się z EA (link).

Wiadomość 6 z 10 (544 wyświetleń)

Dot.: Sbc zniknęło podczas wykonywania

★★★★ Novice

Jezeli masz taką możliwość - dzwoń, ja aktualnie jestem za granicą a poza tym mam za słabe nerwy żeby z tymi dzbanami kulturalnie rozmawiać .

Tutaj nie pofatyguje się widze żaden przedstawiciel EA coś konrketnego nam odpowiedzieć - niestety to normalne u nich.

Wiadomość 7 z 10 (559 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Sbc zniknęło podczas wykonywania

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@pietrekSkC @Nastri95 @Reffid @CastileTTV @xtatuk98

 

Prime ICON SBC 3 zostało usunięte przez studio na skutek wystąpienia problemu.

 

Prosimy obserwować oficjalne kanały na twitter po więcej informacji od strony studia. 

Wiadomość 8 z 10 (524 wyświetleń)

Dot.: Sbc zniknęło podczas wykonywania

★★★★ Novice
Fajnie że dostałem zwrot kart TYLKO za jedno wyzwanie a zrobiłem 2 !! To jest paranoja ile EA zarabia na Fifie a jak partoli robotę już nie wspominając o serwerach..
Wiadomość 9 z 10 (475 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Sbc zniknęło podczas wykonywania

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@pietrekSkC 

 

Studio sprawdza na podstawie zgłoszeń innych graczy, czy cała zawartość wróciła na Wasze konta po próbie wykonania ww. SBC. O wyniku ich dochodzenia, poinformujemy na forum.

 

 

Oficjalnie studio wydało poniższe komunikaty, według których cała zawartość "powinna" być zwrócona na Wasze konta FUT.

 

 


Aktualizacja

 

W dniu wczorajszym tj. 19/11 studio ponownie sprawdziło Wasze wystawione karty do ww. SBC i wszystkie, które użyliście, powinny z powrotem trafić na Wasze konta FUT.  Dziękujemy za cierpliwość. 

Temat oznaczam jako rozwiązanie.

Wiadomość 10 z 10 (439 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA