Dot.: Straciłem coinsy prziez SBC Sancho

autor: staH2002
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

POTM Jadon Sancho SBC

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam,

Wyszło dziś sbc o potma Jadona Sancho , zrobilem 2 z 3 wyzwan. Aktualnie sbc usunieto , pytanie czy EA zwroci mi karty/monety za te wyzwania czy jak dodadza to sbc z powrotem to beda one juz zrobione (wyzwania) ?

Wiadomość 1 z 18 (622 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Straciłem coinsy przez SBC Sancho

Community Manager (retired)

@Gumawac1991 @Dziki_Jasiu 

 

Studio z powodu wystąpienia problemu, musiało usunąć POTM Jadon Sancho SBC według poniższego komunikatu:

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 18 (599 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Straciłem coinsy przez SBC Sancho

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam straciłem około 70000 coinsy na SBC o Sancho czy zostaną one mi zwrócone ?

Wiadomość 2 z 18 (610 wyświetleń)

Dot.: Straciłem coinsy przez SBC Sancho

Community Manager (retired)

@Gumawac1991 @Dziki_Jasiu 

 

Studio z powodu wystąpienia problemu, musiało usunąć POTM Jadon Sancho SBC według poniższego komunikatu:

Wiadomość 3 z 18 (600 wyświetleń)

Jadon Sancho v2

★★ Novice

Witam,

Przychodze z pomownym pytaniem, wszyscy juz wiemy ze EA usunelo potma Jadona Sancho. Niestety ja zdazylem zrobic tylko 2 z 3 wyzwan. Milo ze strony EA ze zwrocili czesc kart , tak CZESC kart gdyz otrzymalem tylko karty za jedno wyzwanie . I tu pytanie czy za drugie wyzwanie tez bedzie zwrot czy mam sie denerwowac ? Pozdrawiam

Wiadomość 4 z 18 (534 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Straciłem coinsy przez SBC Sancho

★★ Novice

Dostałem "kompensacje" - jak w załączniku.  6 szt a wysłałem 11. jedyne z nich był Hofmann, który na ten moment kosztował 40-45k. Hofmanna nie dostałem z powrotem 

Wiadomość 5 z 18 (508 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Straciłem coinsy przez SBC Sancho

★★ Novice

Nie mam słów.  Nawet w grę nikt nie napisał, nie zwrócili co miało być.  Minus 50k, minus nastrój. po co ja grać w te * 

Wiadomość 6 z 18 (495 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Straciłem coinsy prziez SBC Sancho

★★★★ Novice

Dostałem rekompensatę jedynie za jedno sbc, na które wydałem ok 1500 monet. Na drugie (to z informem z Bundesligi) wydałem ok. 30000 i nic za nie otrzymałem.

Wiadomość 7 z 18 (494 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Straciłem coinsy prziez SBC Sancho

★★ Novice

To nie firma, to jakiś żart. * 

Wiadomość 8 z 18 (482 wyświetleń)

Dot.: Jadon Sancho v2

★★★★ Novice
Może ea oddało nam karty za jedno wyzwanie, a drugie będziemy mieli już zaliczone. Miałoby to sens, bo nagły zwrot (zapewne) tysięcy informów chodzących obecnie po 30-40 tyś jeszcze bardziej zniszczyłby rynek.
Wiadomość 9 z 18 (505 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jadon Sancho v2

★★ Novice
Moze i tak , ciekawe kiedy bedzie to sbc z powrotem
Wiadomość 10 z 18 (502 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA