Dot.: Online draft - haker?

autor: MarQs06
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Online draft - haker?

★★★ Novice

Witaj.

Aktualnie w fifie jest dużo oprogramowań do zacinania bądź rozłączania z serwerem po ingerencji w ip twojego komputera/konsoli. Studio stara się to wszystko naprawić aby nie dało się obejść zabezpieczenia które zostało złamane. Proszę o wyrozumiałość ponieważ też miałem ten problem i rozmawiałem z konsultantami, problem jest w trakcie naprawy i wszystko wróci do normy. Chwilowo studio odradza gry w FUT DRAFT do momentu aż uda im się zablokować nielegalne oprogramowania.

Pozdrawiam

Wiadomość 11 z 18 (742 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Online draft - haker?

★ Apprentice

Sam nie wierzysz w to co napisałeś. Masz tylko nadzieję, że tak będzie, ale dobrze wiesz, że nie.

Wiadomość 12 z 18 (679 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Online draft - haker?

★★★ Novice

Witaj

Akurat tutaj mam pewność bo sam pomagałem w znalezieniu sposobu na to aby ulepszyć produkt i są one w trakcie realizacji. 

Pozdrawiam.  

Wiadomość 13 z 18 (633 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Online draft - haker?

★ Apprentice

Przestańcie chronić EA. Minęło 3 miesiące a cheaterów jest dwa razy więcej i nic x tym EA nie robi. Nie macie odwagi przyznać się do tego bubla jakim jest Fifa 19 i jeszcze usuwacie posty związane z cheatowaniem, tak jak to robi Ea_Odix, twierdząc, że trainery nie istnieją. Napisanie tego posta sprowokował mnie gościu z którym grałem przed chwilą. Nie dawał mi rady do 60 min. i było 0:0. Póżniej jedna akcja strzela bramkę i mnie wywala do pulpitu. Uruchamiam gre i ten piękny monit jakim nas uracza EA: Wygląda na to, że się rozłączyłeś. K...wa, krew człowieka zalewa. Aż ma sie ochote kupic te jeb...e trainery, bo i tak jak zbanują mnie to bedzie grudzień 2019. Ale nie poddaje się. EA obiecało a ich pupile ( EA_Odix i reszta to potwierdza, że kiedyś bedzie lepiej. I żyjmy tą nadzieją obiecanek. 

Wiadomość 14 z 18 (515 wyświetleń)

Dot.: Online draft - haker?

★★★★ Novice

Nie bsnuja bo widziałem tego samego gościa z tym samym nickiem w drafvie po 2 miesiącach żałosne to jest soecjslnoe ss miałem zrobione tych gości ale to jest kpina żeby Gos a drafvie przez 2 miesiące farnil zwycięstwa a Ea nie zablokowała typa. Po prostu to nie jest poważne

 

Wiadomość 15 z 18 (479 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Online draft - haker?

★ Guide

temat założyłem w grudniu i do tej pory ten problem istnieje o czym przekonałem się dzisiaj i EA do dziś nic nie odpowiedziało i też nic nie naprawili

Wiadomość 16 z 18 (463 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Online draft - haker?

★★ Apprentice

Nie zablokowali gościa bo mają sami siebie zablokować ?. Nie dziwi was to że w ogóle się nie czeka na przeciwnika ?. Tylko włączasz online i pyk jest ktoś od razu albo po 2 sekundach jest. To właśnie tym mają przewagę nad PESEM. Tylko tak się już w tym oszustwie zakręcili, bo chcieli żeby było tak, że tyle ludzi gra, że zrobiło się nie miło.

Wiadomość 17 z 18 (441 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Online draft - haker?

★★ Apprentice

grałeś pewnie z botem nastawionym (pewnie losowo) na ultimate.

Wiadomość 18 z 18 (440 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA