Dot.: Nie moge wstawic ponownie moich pilkarzy na licytacje ani wyslac z powrote

autor: mariwojt
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie moge wstawic ponownie moich pilkarzy na licytacje ani wyslac z powrotem do k

★★★ Newbie

Produkt: FIFA 19
Platforma:Sony Playstation 4
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? Rozjebywacze as
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Rynek Transferowy
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 13/09/2019
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 13
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? GMT (UTC)
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Przywrócić mi tych pilkarzy
Co się dzieje? Nie mogę moich pilkarzy którzy nie zostali skupieni po uprzednim wystawieniu na licytacje nie mogę nic z nimi zrobić ani wystawić jeszcze raz ani wysłać do klubu ani skorzystać z opcji szybkiej sprzedazy
Co powinno się stać? Powinienem móc zarządzać normalnie tymi pilkarzami

Spoiler
Liczę na naprawienie usterki i jakąś rekompensatę bo za tych pilkarzy jeszcze z chrzesniakiem miałem zagrać drafta bo sprzedania ich A tu klops
Wiadomość 1 z 17 (1 205 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie moge wstawic ponownie moich pilkarzy na licytacje ani wyslac z powrote

[ Edytowane ]
Community Manager

Problem związany z zawodnikami, którzy "utknęli" w klubach/listach transferowych jest aktualnie badany przez studio FIFA. Jeśli pojawią się dodatkowe informacje na temat tego problemu dam Wam znać Standard smile 

 


Oznaczę moją odpowiedź jako rozwiązanie dla lepszej przejrzystości wątku.


ed. 20/09

Otrzymaliśmy informacje na temat tego, że problem z zawodnikami, którzy utknęli na listach transferowych został rozwiązany

Zobacz w watku

Wiadomość 10 z 17 (1 036 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie moge wstawic ponownie moich pilkarzy na licytacje ani wyslac z powrote

★ Novice
@pombz1 Tez mam to samo nowych mogę sprzedawać ale ze starymi nic nie mogę zrobić
Wiadomość 2 z 17 (1 177 wyświetleń)

Dot.: Nie moge wstawic ponownie moich pilkarzy na licytacje ani wyslac z powrote

★★ Novice

Ja też mam taki sam problem ;/ 80 miejsc na liście transferowej zajęte ;/

Wiadomość 3 z 17 (1 168 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie moge wstawic ponownie moich pilkarzy na licytacje ani wyslac z powrote

★ Novice
@pombz1 Mam ten sam problem od wczoraj co można zrobić???
Wiadomość 4 z 17 (1 160 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie moge wstawic ponownie moich pilkarzy na licytacje ani wyslac z powrote

★★★ Newbie

U mnie to samo od 3 dni. 28 miejsc zajętych na liście transferowej i nic nie mogę zrobić. Piłkarze to same duplikaty i teraz wiszą na liście i ani do sprzedaży, ani do klubu.

Wiadomość 5 z 17 (1 123 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie moge wstawic ponownie moich pilkarzy na licytacje ani wyslac z powrote

★★★ Newbie

To samo, karta na liście transferowej w niesprzedanych i ani do klubu ani do składu ani wystaw znowu ani szybka sprzedaż . Jak mogę liczyć na pomoc? 

Wiadomość 6 z 17 (1 118 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Fut 19 problem z rynkiem transferowym

★★★ Newbie

Witam po zakończeniu licytacji piłkarze którzy się nie sprzedali na rynku transferowym zostali zablokowani... Nie mogę tych mpilkarzy wysłać do klubu ani ponownie wystawić na licytację. Wyskakuje błąd:

Podczas nawiązywania połączenia z serwerami fifa 19 ultimate team wystąpił błąd. Za chwilę wrócisz do menu głównego gry fifa 19. W aplikacji na androidzie również nie działa 

Wiadomość 7 z 17 (891 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie moge wstawic ponownie moich pilkarzy na licytacje ani wyslac z powrote

★★★ Newbie
@pombz1 Mam ten sam problem od paru dni 44 miejsc na 50 nlokuja mi karty co nie moge nic z nimi zrobic. Gdzie to mozna zgloscic itp.
Wiadomość 8 z 17 (1 057 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie moge wstawic ponownie moich pilkarzy na licytacje ani wyslac z powrote

★★★★★ Novice

Dokładnie ten sam problem 

Wiadomość 9 z 17 (1 040 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie moge wstawic ponownie moich pilkarzy na licytacje ani wyslac z powrote

[ Edytowane ]
Community Manager

Problem związany z zawodnikami, którzy "utknęli" w klubach/listach transferowych jest aktualnie badany przez studio FIFA. Jeśli pojawią się dodatkowe informacje na temat tego problemu dam Wam znać Standard smile 

 


Oznaczę moją odpowiedź jako rozwiązanie dla lepszej przejrzystości wątku.


ed. 20/09

Otrzymaliśmy informacje na temat tego, że problem z zawodnikami, którzy utknęli na listach transferowych został rozwiązany

Wiadomość 10 z 17 (1 037 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA