Dot.: Kradzież konto / zmiana maila

autor: adek123211
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Kradzież konto / zmiana maila

★ Novice

Witam!

Te konto na którym teraz piszę zostało skradzione (hasło oraz mail zmieniony) . Zalogowałem się i piszę z tej strony dzięki temu że te konto jest przepisane do mojego konta ps4. Proszę o pomoc w zmianie maila na [edit: email address removed] albo podanie maila do pomocy technicznej EA . Dziękuję 

Wiadomość 1 z 3 (612 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kradzież konto / zmiana maila

Witaj

 

Z racji panującej sytuacji koronawirusa na świecie większość biur jak i infolinii jest zamknięta. 
 
Zapoznaj się z tymi wytycznymi https://answers.ea.com/t5/Dyskusja-ogolna/UWAGA-Tymczasowe-zmiany-w-opcjach-wsparcia/m-p/8883869#M18...  

 

 

Opcja live chat. live chat, Tylko w języku angielskim. Aby uzyskać do niego dostęp, zmień język/region strony kontaktu na Stany Zjednoczone w prawym górnym rogu. 

 

(Jeśli nie czujesz się na siłach użyj google translate

Wiadomość 2 z 3 (602 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Kradzież konto / zmiana maila

★ Novice
@SylwesterSpalony A jakie jest do Was mail ? bo na pomocy ea piszą że jedyną opcją na kontakt jest droga mailowa albo tutaj ale tutaj się nic nie dowiedziałem
Wiadomość 3 z 3 (598 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA