Kolejny program cheaterski

autor: MarQs06
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Kolejny program cheaterski

[ Edytowane ]
★ Apprentice

Tutaj będę opisywał programy cheaterskie jakie spotkam w grze FIFA 19.

1. Pierwszy to program który odblokowuje " Stary system obrony". Wiecie z czym się to wiąże. Dużo łatwiej się odbiera piłkę przeciwnikowi.

2. Drugi program podnosi overal zawodników na 99. Ten program z kolei niszczy całkowicie grę FIFA 19. Nie potrzeba siedzieć godzinami i snajpić najlepszych zawodników czy też w inny sposób zarabiać żeby coś w tej grze uzyskać. Wystarczy ten program.

3. Trzecim jakim się spotkałem dzisiaj jest program który wyłącza nam grę i wywala na do pulpitu. Po uruchomieniu ponownie gry i wejściu do FUT otrzymujemy tak bardzo nam znany komunikat " Wygląda na to, że rozłączyłeś się .......bla bla bla.

Ciekawe jaki będzie następny. Frown

 

 

 

Minęło 3 tygodnie. RECE OPADAJĄ. Rozegrałem ponad 50 meczy z czego około 35 grałem z oszustami. EA CO ZROBILIŚCIE Z TĄ GRĄ ? GDZIE TE CZASY, ŻE GRA SPRAWIAŁA PRZYJEMNOŚĆ A NIE W KUR......NIE SIĘ NA PRZECIWNIKA, ŻE ŁATWO ODBIERA PIŁKĘ I STRZELA BRAMKI JAK W KACZĄ DUPĘ. Gram w fifę od 2002 ale takiej beznadziejnej gry to nie stworzyliście jeszcze. Wiem, musi być ten pierwszy raz. 

Wiadomość 1 z 2 (364 wyświetleń)

Dot.: Kolejny program cheaterski

Community Manager (retired)

@MarQs06 

 

Studio aktywnie bada wszelkie metody, gdzie nieuczciwi użytkownicy mogą wykorzystywać pewne mechanizmy, aby oszukiwać i uprzykrzać rozgrywkę innym graczom. Jeśli napotkasz osobę, która według Ciebie korzysta z tego typu mechanizmów, radzimy jej zgłoszenie według tejże instrukcji

 

Dziękuje jednak za Twoje spostrzeżenia z napotkanych w grze sytuacji.

Wiadomość 2 z 2 (321 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA