Dot.: Jak mieć wysokie posiadanie piłki, nie tracić jej i nie tylko

autor: SambaTheAmigo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Jak mieć wysokie posiadanie piłki, nie tracić jej i nie tylko

★★★★★ Novice

Cześć.

1.Chciałem zapytać się WAS jak odbierać piłkę. (Naciskam odbiór a zawodnik odskakuje jak kretyn na *

i otwiera drogę do bramki) XD

2. Mieć dobre posiadanie piłki? (Latam tylko za nią jak baran pół meczu a posiadanie 30% : 70% xD

Zawodnicy jak ww nie odbierają piłki.

Jak wygram mecz to max 2-3 bramkami a jak bencki to nawet po 5 bramek) Disappointed 

 

 

PS. Umiem w to badziewie grać, tyle że irytuje mnie to posiadanie piłki i obrońcy co  jak dziewice stoją pod ostrzał xD

Jeśli macie rady na tą grę, sugestie, piszcie co wiecie wszystko(nawet nie na temat ale priorytet to to o co pytam u góry

 

Dziękuję i Pozdrawiam!!!

Wiadomość 1 z 10 (3 352 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jak mieć wysokie posiadanie piłki, nie tracić jej i nie tylko

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

Nie ma żadnych magicznych sposobów.Na PS4: o - odbiór, x - pressing, kwadrat - wślizg i tyle. R1 pressing drugim zawodnikiem. L2 jockey. I tyle.

Musisz to wszystko umiejętnie połączyć.

Np. wciskasz i trzymasz X żeby twój zarodnik zaczął automatycznie podchodzić do przeciwnika, R1 żeby drugi zawodnik pressował i potem odbiór. Wszystko w odpowiednim czasie. Weź sobie zagraj na bocie z amatorem i zobacz jak to działa. W zasadzie jak grasz długo to pewnie to wszystko masz opanowane.

Dodatkowo taktyka. W jednej z taktyk mam ustawienia w obronie "Pressing po utracie piłki" głębokość na 2 kreski, szerokość na dwie, a w ataku na "posiadanie piłki". Nawet jak przeciwnik mnie pressuje (a ostatnio to bardzo modne) jestem w stanie bez problemu zagrać piłkę do wolnego zawodnika i pograć trochę klepką. I to jest też odpowiedź na % posiadania piłki. Jak masz do kogo zagrać to dłużej przy niej będziesz. W większości przypadków to się sprawdza. U mnie oczywiście.

ALE czasem to i tak wszystko o kant * rozbić, wczoraj trafiłem w DR na takiego gościa co mnie pojechał drużyną srebrnych i brązowych turków, że mi się płakać chciało. Tak szybko zapierd* ludków to ja w tej fifie jeszcze nie widziałem. Skończyłem z 7 w plecy.

Wiadomość 2 z 10 (3 336 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jak mieć wysokie posiadanie piłki, nie tracić jej i nie tylko

★★ Apprentice

A żeś mnie rozbawił he .Srebrnych turków dobre,.Ale fakt w rivals  raczej nie przegrywam z takimi rzadko.Jednak się zdarza.W sumie takie akcje co opisujesz zauważam w squad battles.Ile ja się tam na wkur...to moje.Wiem,ze poziom legendarny do  łatwych nie należy ale bez przesady.Rozumiem trudność podwyższona lecz nie w takim stopniu.Gra jest tak specjalnie ustawiona żeby zarabiać i masz przegrać.Zawodnicy srebrni to dno.Jednak dla fify to same Ronalda.

Gdy widze składy w SB srebrne to od razu wiem ,ze przegrana na legendarnym poziomie zawsze.Mając skład na poziomie Debruyne z Aguero itp.Dostaje 2-0 zawodnikami ze sklepu w cenie 650 points.ŻENADA!Znowu gram kolejny mecz na legendarnym z zespołem samych złotych sterling-sane itp.I na legendarnym wygrywam HE NIE CZAJE TEGO.

Gra śledzi twoje poczynania  i nie dopuszcza cie wyżej.Najlepsze są mecze w SB te ostatnie przed rozliczeniem nagród.Ostatnio przegrałem ze składem nie uwierzysz same syfy brązowe warte razem z 5k.Gdzie ja mam de bruyne wartego 130 k ale się juz przyzwyczaiłem i obniżam poziom niżejStandard smile

 

Co do tematu umiejętność czy to podań czy samego grania.Zdobywa się z czasem.W pewnym momencie sam zauważasz,ze grasz coraz lepiej.Tego sie nie da opisać i przekazać.Ja gram ostro dopiero od stycznia w Futy setki godzin i zauważam z czasem ,ze gram 1000 razy lepiej niż zaczynałem kilka miesięcy temu.Kwestia treningu i obserwacji innych graczy.Jednak co najważniejsze to bez dobrego składu nie wygrasz nic dobrego.Ja dopiero jak udało mi się kupić zawodników np.De bruyne czy agauero zacząłem wygrywać!

Ok powodzonka i ćwiczyć panowie panie a umiejętność dobrego grania sama przyjdzie pozdrawiam

 

ps,mój składzik w załaczniku

Wiadomość 3 z 10 (3 326 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jak mieć wysokie posiadanie piłki, nie tracić jej i nie tylko

★★★★★ Novice

No to jest mój sklad. Williams jedynie katuje co mecz. Ma z 90 meczy i ponad 110 bramek 😂 Oblak to lata jak Superman na bramce a obroncy robią ukłony i się odsowaja. Jak naciskam odbiór to nawet w nogi nie trafiają syrami.  Oczywiście w polu karnym to odrazu kosza xD

 

Oto mój sklad.

Wiadomość 4 z 10 (3 308 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jak mieć wysokie posiadanie piłki, nie tracić jej i nie tylko

★★★ Guide

Fajne składziki ... w temacie to tylko mogę potwierdzić powyższe wywody. Dobry własny skład jest konieczny do sukcesów, ale jak gra nie będzie Ci chciała pomóc to NIC NIE ZROBISZ. Czasem też się męczę nie mam nawet do kogo autu wyrzucić bo nikt nie wpadnia na to aby podejść, nikt nie wychodzi na pozycję i klepie jak osioł do tyłu do przodu i tak w kółko, a nieraz odwrotnie, przeciwnik rozstępuje się w obronie, moi pięknie wychodzą jakbym miał samych Ronaldów. Taki chyba algorytm gry .... raz masz przegrać , raz wygrać i wszyscy są zadowoleni :-) 

Wiadomość 5 z 10 (3 267 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jak mieć wysokie posiadanie piłki, nie tracić jej i nie tylko

★★★★★ Novice

Tyle że jak naciskam odbiór to wystawia nogę wszędzie byle nie do piłki. Prawdę mówiac to chyba tylko wślizgiem CZASAMI odbierze 

Wiadomość 6 z 10 (2 710 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jak mieć wysokie posiadanie piłki, nie tracić jej i nie tylko

★★ Apprentice

Dobra. Każdy zauważył, że jak silnik ma Cię wyrąbać to zrobi to. Obrońcy nie mogący trafić sobie w piłkę to norma, gorzej jak robią odbiór i piłka spada pod nogi innego zawodnika już na czystej pozycji. Odbiór okazał się babolem i napastnik dalej ma piłkę a bramkarz jest dzięki temu źle ustawiony. 

Bardziej mi się podoba jak akcja jest na skrzydle więc wiadomo walczę o odbiór bocznym obrońcą a w tym czasie moich dwóch stoperów zderza się ze sobą w polu karnym i leżą... Dośrodkowanie i piękna główka, a te d.bile dalej leżą. Znowu akcja skrzydłem mój bot fauluje w polu karnym bota przeciwnika... Karny. Końcówka meczu, remis... Strzał z dystansu i to mijający bramkę ale yashin wykazuje się i kieruje piłkę do bramki.

Jako ikonę nie polecam Yashina.

Lubię w tej grze fakt dokładności podań, daje w lewo a zawodnik jednak woli w prawo, ja swojemu napastnikowi na czystą, ale okazuje się że lepiej podać przeciwnej drużynie na czysto.

Jedyny plus że jak pierwszą połowę przegrywasz 4-0 to w drugiej możesz ty wbić 6. 

Odnoszę wrażenie że słabszy skład na rivalsach raczej częściej jest na dopingu. W lidze weekendowej nie można grać z Rumunią bo straszny lag jest.

Wiadomość 7 z 10 (2 680 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jak mieć wysokie posiadanie piłki, nie tracić jej i nie tylko

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

@nasypwtz no z tymi Rumunami coś jest. Ale co do handicapu to Niemców i Polaków to ogrywam czesciej. Dodam ze gram teraz w 7 dywizji i sa tam niby pajace co maja składy 80-85 i bencki mam np. dzis na jakies 10 meczy 9 przegranych bo moi maja w tylkach kołki. zle podaja na dobieg... autostrada a oni do obrońcy. Maja po 4-5 gwiazdek sztuczek a [edytowane przez EA_Kuba]

Wiadomość 8 z 10 (2 646 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jak mieć wysokie posiadanie piłki, nie tracić jej i nie tylko

★★★★★ Novice
@EA_Kuba to nie potrafi na moje maile odpowiadać Frown
Wiadomość 9 z 10 (2 602 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jak mieć wysokie posiadanie piłki, nie tracić jej i nie tylko

[ Edytowane ]
★ Apprentice

a widzę że to nie tylko tak u mnie Standard smile, składy mam całkiem spoko już a potrafią mnie takie 82-85 zwykłe złote pojechać reagujące szybciej niż mój skład 90+ Standard smile ja tam cały czas w 10 lidze klepie i jakoś tylko raz udało mi się wydostać do 9 :P.

Wiadomość 10 z 10 (2 502 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA