FIFA 19 - błąd DirectX - DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG

autor: GeoKarac
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: FIFA 19 - błąd DirectX - DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG

★★★★★ Novice

Zainstalowałem ponownie Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2012 Update 4 - https://www.microsoft.com/en-us/download/confirmation.aspx?id=30679, bo tak w temacie gdzieś było. Nie wiem czy to pomogło, raczej nie, poza tym nic innego nie robiłem. Ja gram w w oknie (nie ustawiałem tej opcji bez ramek). Nie dodawałem, nie robiłem żadnych zmian w rejestrze (choć przy FIFIE 18 miałęm ten sam problem i być może próbując naprawić poprzednią wersję wówczas coś robiłem). Nie zmieniałem nic w NVIDIA poza standardem w moim przypadku (mam zaznaczoną opcję panel sterowania NVIDIA --> Konfigurowanie funkcji G-SYNC--> Włącz G-SYNC dla trybu okienkowego i pełnoekranowego z uwagi na fakt, że często gram w gry w okienku, może tego nie masz zaznaczonego?

 

PS na łatkę nie czekaj bo problem jest od dawna. Od zawsze wybierałem FIFĘ ale trzeba po tylu latach problemów z odsłonami serii FIFA zadać sobie pytanie, czy gdyby KONAMI miało "dostęp" do licencji dokładnie taki sam jak EA która gra byłaby bardziej grywalna.

 

PS2 naprawdę, aż żal że w problemach technicznych pomagają sobie ludzie nawzajem (na oficjalnym forum EA) a nie ktoś z firmy. Przecież ta firma to gigant a nie spółka Janusza i Grażyny.

 

PS3 mój temat był tu: https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/KIlka-problemow-z-gra-w-tym-najpowazniejszy-z-DX/m-p/7... jakiś jegomość jedynie wkleił to co wkleja w każdym temacie Standard smile

 

PS 4 EA wprowadza grę w piętak i na weekend idą na wolne niech się wali/walą cały świat Standard smile Może się tym razem jakoś uda. My w Europie Centralnej mamy inny sprzęt od NŁIDII więc ma prawo nie działać.

Wiadomość 21 z 70 (2 506 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Fifa 19 problem z uruchomieniem

★★★★ Novice

Udało mi się uruchomić grę robiąc reinstall FIFY i instalując DirectX Jun2010, ale gra przycina na najniższej rozdzielczości i najniższych ustawieniach grafiki, do tego brak komentarza. Możliwe że brakuje RAMu, choć FIFA 17 działa bez zarzutu na 4GB, czasami wyrwie błąd ze sterownika/DirectX.

Wiadomość 22 z 70 (2 320 wyświetleń)

Dot.: FIFA 19 - błąd DirectX - DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG

★★ Novice
Ja również mam problem z DX12. Gra nie działa.
Wiadomość 23 z 70 (2 480 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA 19 - błąd DirectX - DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG

★★★★ Novice

Jak widać nadal nikt nie potrafi odpisać Angry 

Pojawił się problem, na który nie wystarczy wkleić standardowych tekstów i jest problem. Śmiech na sali normalnie. Czy w tej firmie nie ma kogoś kto zajmuje się problemami technicznymi? 
Czy odpowiadacie dopiero jak się zrobi gruby dym na jakimś reddicie czy itp.? Czyt. np. Battlefront czy Battlefield V.

 

Muszę podesłać chyba znajomym testerom FIFĘ 19 jako kolejny benchmark, w którym można sprawdzić poprawność funkcjonowania sprzętu Large smile Nie działa FIFA, ale działa wszystko inne? Nie ważne sprzęt do kosza, albo na gwarancję do producenta XD

Wiadomość 24 z 70 (2 468 wyświetleń)

FIFA 19 BŁĄD DIRECTX :)

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

Co jest

 

Zakupiłem fife za takie pieniądze a nie mogę w nią normalnie pograć, w trybie kariery gram Devilsami i nie mogę nic zrrobic bo co kilka miniut wywala mi problem z Direxctem, i to często tak że muszę zresetować laptopa żeby działał. Na dodatek rozwaliło mi już zapisy kariery także no cała  gra poszłaaa. Spełniam spokojnie minimalne wymagania gry także jaki problem EA?

 

Wiadomość 25 z 70 (2 389 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA 19 BŁĄD DIRECTX :)

@Raymann98

 

Witaj

 

Zrób screena tego błędu.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 26 z 70 (2 377 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA 19 BŁĄD DIRECTX :)

★★★★★ Newbie

No wiitam

 

Cała kariera Lecha zepsuta a ja wielki Ultras już puchar Uefa no szkoda gadac ogólnie tutaj taki błędzik, czasem aż muszę zresetować laptopa, no o co chodzi Standard smile

Wiadomość 27 z 70 (2 368 wyświetleń)
0 Kudo

Problem DirectX Fifa19

★ Novice

Witam mam Problem Gdy włączam Fife 19 ładuje mi się trochę po chwili wyskakuje Błąd DirectX

Wiadomość 29 z 70 (2 384 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Problem DirectX Fifa19

@Radziuu21

 

Witaj

 

Prześlij plik DXDIAG .

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 30 z 70 (2 377 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA