FIFA 19 Demo nie działa

autor: ragnar2277
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

FIFA 19 Demo nie działa

★★ Novice

Uszanowanko,

 

Mam pewien problem odnośnie gry FIFA 19 a dokładnie wersji Demo.

Otóż gdy po pobraniu włączam grę po prostu nic się nie dzieje, a gdy spojrzałem na menadżer zadań to po prostu fifa 19 się włącza ale po 5-6 sekundach się wyłącza ale na monitorze dalej nic nie wyskakuje.Mam Windowsa 7 i wszystkie aktualizacje są zainstalowane.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Wiadomość 1 z 8 (1 862 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: FIFA 19 Demo nie działa

@ragnar2277

 

Twój PC spełnia minimalne wymagania, oprócz zbyt małej ilości pamięci RAM 4GB a wymagane 8GB, musisz dokupić kolejne 4GB i będzie śmigać.

 

Mimo braku 4GB RAM spróbuj kroków z FIFA 18 TUTAJ, jeżeli będzie nadal to samo, musisz dokupić te 4GB ram by FIFA ruszyła.

CCP Hero Banner - Blue.png

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 8 (1 781 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: FIFA 19 Demo nie działa

★★★★★ Newbie

Mam podobny problem, zainstalowałem na nowo aplikację origin jak i samą grę i nic to nie dało

Wiadomość 2 z 8 (1 848 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 19 Demo nie działa

★★ Novice
Mieliście problem, że nie mogliście nawiązać połączenia z internetem ?
Wiadomość 3 z 8 (1 842 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 19 Demo nie działa

[ Edytowane ]

@ragnar2277  @Klapouchy01

 

Witajcie

 

Prześlijcie plik DXDIAG.

 

 

@MG343

 

 

 

TYM temacie znajdziesz przydatne kroki by rozwiązać problem.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 4 z 8 (1 817 wyświetleń)

Dot.: FIFA 19 Demo nie działa

★★ Novice

Cześć,

 

Podsyłam ci ten plik DXDIAG jeśli w czymś pomoże.

Wiadomość 5 z 8 (1 785 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 19 Demo nie działa

@ragnar2277

 

Twój PC spełnia minimalne wymagania, oprócz zbyt małej ilości pamięci RAM 4GB a wymagane 8GB, musisz dokupić kolejne 4GB i będzie śmigać.

 

Mimo braku 4GB RAM spróbuj kroków z FIFA 18 TUTAJ, jeżeli będzie nadal to samo, musisz dokupić te 4GB ram by FIFA ruszyła.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 6 z 8 (1 782 wyświetleń)

Dot.: FIFA 19 Demo nie działa

★★ Novice

@MattiuDefo

 

Tak szczerze ci powiem że troszku się znam ale nie aż tak na komputerach więc nie sądziłem że wyposażenie komputera może wpłynąć na to że gra nie działa, rozumiałbym jakby lagowała ale nie by się w ogóle nie włączyła.Zauważyłem że mój Origin ogólnie słabo działa i się dziwnie zachowuje dlatego go odinstalowałem i zainstalowałem na nowo chodź nie sądziłem że to zadziała bo jedna osoba napisała że ma ten sam problem i to spróbował i mu nie zadziało.Mimo tego zainstalowałem na nowo i gra normalnie odpaliła xD, co prawda lagowała się w cholere ale na 25 fps poleciało na spokojnie.Mimo tego dziękuje ci za pomoc Standard smile

Wiadomość 7 z 8 (1 769 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 19 Demo nie działa

[ Edytowane ]

@ragnar2277

 

Niestety są przypadki w grach, że z powodu braku 8GB ram wymaganych do uruchomienia gry, nie było możliwości by ją uruchomić, ale zdarza się że jednak na tych 4Gb gra ruszy, ale co z tego jak tnie i jest tylko 25 fps.Tak jak pisałem powyżej, dokupenie kolejnych 4GB ram rozwiąże problem i w grze będzie więcej fpsów niz tylko 25.Jak sam widzisz kiedyś w minimalnych wymagań gry było tylko 4Gb ram teraz prawie w każdej grze 8GB.

 

Jeżeli chciałbyś zagrać w 19 to zapraszam do gry, mój nick na Origin jest taki sam jak tu na forum pozdrawiam.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 8 z 8 (1 764 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA