Dot.: [#] Brak paczek za zawartość dodatkową - Fifa 19 PC

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: [#] Brak paczek za zawartość dodatkową - Fifa 19 PC

★★★ Novice

Nie jak wy, ale ja dostałem 6 dużych paczek plus Ronaldo na wypożyczeniu i stroje, łącznie 8 paczek. W ramach rekompensaty miałem 1 dodatkową dużą paczkę. 

Wiadomość 201 z 223 (718 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [#] Brak paczek za zawartość dodatkową - Fifa 19 PC

★★★ Novice

u mnie też się wyświetliło ale nic nigdzie nie mam do odebrania...

Wiadomość 202 z 223 (703 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [#] Brak paczek za zawartość dodatkową - Fifa 19 PC

★★★ Newbie

Ja równiez nie otrzymałem paczek a komunikat dostałem ;/

Wiadomość 203 z 223 (651 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [#] Brak paczek za zawartość dodatkową - Fifa 19 PC

★★★★ Novice
Widze że nie tylko ja mam ten problem. Wiadomo coś czy ten komunikat wyświetlił się wszystkim? Bo od czasu premiery dostawałem jakieś paczki, ale to były głównie za division + squad battle, wszystko jest tak poplątane że nie wiadomo, za co się dostawało. Teraz jakiś komunikat, a paczek zero.
Wiadomość 204 z 223 (630 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [#] Brak paczek za zawartość dodatkową - Fifa 19 PC

★★ Novice

u mnie tak samo, dostałem komunikat ale paczek nie.

Wiadomość 205 z 223 (617 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [#] Brak paczek za zawartość dodatkową - Fifa 19 PC

★★★ Newbie

Ja to samo.

Żadnych paczek, żadnego pocałuj się w d* :/ Żałość mnie ujmuje #EA

Wiadomość 206 z 223 (615 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [#] Brak paczek za zawartość dodatkową - Fifa 19 PC

★★ Novice

Ja też dostałem 6 paczek + stroje + CR7 na wypożyczenie. Wychodzi 1 dodatkowa paczka w ramach rekompensaty. Najlepszy zawodnik w paczkach - 85.

Miałem nadzieję, że z rekompensatą bardziej się postarają za ponad miesiąc czekania, np. zawodnik TOTW do wyboru. A tak lipa. Paczki już w tej chwili w zasadzie nieprzydatne, jak już każdy ma jako taki skład. Szkoda. No more preorders!

Wiadomość 207 z 223 (605 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [#] Brak paczek za zawartość dodatkową - Fifa 19 PC

★★ Apprentice

Również dostałem 6 paczek. Współczuję tym, którzy nie dostali i nadal muszą zmagać się z tym problemem, istna kpina... Jeśli chodzi o zawartość paczek, to u mnie w jednej się trafił Courtois, więc jestem zadowolony, w pozostałych szrot. 

Wiadomość 208 z 223 (593 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: [#] Brak paczek za zawartość dodatkową - Fifa 19 PC

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Informacja

 

Studio w dniu dzisiejszym przydzieliło osobom dotkniętym tym błędem zaległą zawartość plus rekompensatę. W ramach przypomnienia problem dotyczył osób, które zakupiły edycję Standardową w Przed-sprzedaży PC (przed 29/09/18) i po wykorzystaniu 16 cyfrowego kodu na Origin nie otrzymały zawartości przed-sprzedażowej

 

Uwaga: Jeśli ktoś zamówił grę po tym terminie czyli wersja post-launch, albo nie wykorzystał kodu przydzielonego przez sprzedawcę (sklep), nie kwalifikuję się na zawartość przyznawaną w dniu dzisiejszym przez studio.

 

:ealight_bulk: Jeśli posiadacie stosowny kod (16 cyfr) na zawartość Standard Pre-order PC i jeszcze go nie wykorzystaliście, zalecamy użycie go przez Origin w celach otrzymania owej zawartości. Obowiązują stosowne warunki i postanowienia

 

Wszystkim zainteresowanym, dziękujemy za okazaną cierpliwość oraz przepraszamy za zaistniała sytuację!

 

Zespół EA i Studio Fifa

 

PS. Oznaczam tą wiadomość jako rozwiązanie

Wiadomość 209 z 223 (3 392 wyświetleń)

Dot.: [#] Brak paczek za zawartość dodatkową - Fifa 19 PC

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

Paczki za niedostarczoną zawartość dodatkową dostali również gracze, których ten problem nie dotyczył i dodatek dostali natychmiast po aktywowaniu kodu. Możecie to jakoś wytłumaczyć?

Wiadomość 210 z 223 (504 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA