Ban na rynek transferowy

autor: Kcayaaan
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Ban na rynek transferowy

★★★ Newbie

Dzieńdobry, piszę w sprawie mojej ostatniej sytuacji w fifa 21, przelałem sobie coinsy z drugiego konta, został zablokowany mi rynek transferowy do końca gry. Naprawde przepraszam za ten wybryk, tak naprawdę do końca nie wiedziałem, że jest to zabronione, ale to podejrzewałem. I właśnie chciałem zapytać czy byłaby może możliwość odblokowania mi rynku pod warunkiem, że już więcej tak nie zrobię? Bardzo proszę, chciałbym powykonywać sobie jakieś sbc czy dokupić fajną kartę, a jeśli nie to będzie mi trochę nudno do końca tej edycji fifa :/ Jeśli dałoby radę cofnąć tę blokadę z pouczeniem, byłbym baaardzo wdzięczny Standard smile Standard smile Standard smile [Przelałem około 100-150k coinsów.] Dziękuję, z niecierpliwością czekam na odpowiedź.

Wiadomość 1 z 4 (1 152 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Ban na rynek transferowy

EA Staff

Hej @Kcayaaan

 

Dzięki za informacje. Jest mi przykro, że Twój rynek transferowy w grze FIFA 21 został zablokowany. Na forum Answers HQ nie mamy możliwości rozpatrzenia Twojego odwołania od decyzji podjętej przez Dział Warunków Świadczonych Usług. Możesz natomiast odwołać się od tego postanowienia.

 

Informacje na temat procesu odwołania znajdziesz w tym artykule. Przed odwołaniem zalecałbym Ci zapoznanie się z artykułem Przestrzegaj zasad w EA SPORTS FIFA.

 

Życzę Ci powodzenia i mam nadzieję, że otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź. 

 

 

EA_Cekiel
footer-thumb.png

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (1 138 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Ban na rynek transferowy

EA Staff

Hej @Kcayaaan

 

Dzięki za informacje. Jest mi przykro, że Twój rynek transferowy w grze FIFA 21 został zablokowany. Na forum Answers HQ nie mamy możliwości rozpatrzenia Twojego odwołania od decyzji podjętej przez Dział Warunków Świadczonych Usług. Możesz natomiast odwołać się od tego postanowienia.

 

Informacje na temat procesu odwołania znajdziesz w tym artykule. Przed odwołaniem zalecałbym Ci zapoznanie się z artykułem Przestrzegaj zasad w EA SPORTS FIFA.

 

Życzę Ci powodzenia i mam nadzieję, że otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź. 

 

 

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 2 z 4 (1 139 wyświetleń)

Dot.: Ban na rynek transferowy

★★★ Newbie

mam taki sam problem tylko ze fifa 22 i problem jest taki ze wlasnie ja nie przelewalem zadnych coinsow moze raz karte wystawilem niechcacy za 1k wiecej i to tyle bardzo bym prosil o pomoc 

Wiadomość 3 z 4 (631 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban na rynek transferowy

Community Manager

Hej @piterjoda 

 

Jedyną możliwością odwołania się od blokad nałożonych na konto jest skontaktowanie się z nami zgodnie z informacjami, które znajdziesz tutaj

Wiadomość 4 z 4 (608 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA