Zawieszenie gry po opuszczenia przez przeciwnika meczu

autor: Lord_Zarczy
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zawieszenie gry po opuszczenia przez przeciwnika meczu

★★★ Newbie

Witam, skierowała mnie tu pomoc EA, ponieważ oni tam nic nie mogą. Liczę że może tutaj znajdzie się ktoś kto pomoże, bo błędy w tej grze na prawdę doprowadzają do szaleństwa.. No więc: 

grałem w waszą cudowną ligę weekendową aż tu nagle przy bramce na 5:2 przeciwnik stwierdził, że nie ma już szans, opuścił rozgrywkę i co? I cudowna gra sie zawiesiła, konsola działa, płyta nie ma ryski, internet śmiga, najszybszy w Poznaniu, ruter podpięty pod konsole. Teraz czekam na „wznawianie meczu” od ponad godziny licząc, że nie zaliczacie mi wygranego meczu jako porażki 😡 i nic sie nie dzieje! Kipina, robicie elitarne rozgrywki a nie potraficie zadbać o to by gra normalnie działała. Jeszcze nigdy nikt z pomocy ea, nie pomógł mi podczas gdy są jakieś problemy w grze więc pewnie teraz sie za dużo nie zmieni.. zamiast zwycięstwa wasz cudowny system chce dodać mi zapewne porażkę ponieważ będę musiał zrestartować tą niedopracowaną grę. I marzenia o 40:0 w LW idą w las, to że człowiek prowadził 3 bramkami nie ma żadnego znaczenia, choć może lepiej że w 10 a nie 30 meczu, bo przynajmniej straciłem pół dnia a nie cały.. 

 

Oczekiwałbym rekompensaty w postaci fifa points ponieważ błąd leży ewidentnie po waszej stronie, a zaliczenie wygranego meczu jako porażka to zwykła kpina. Mam jeszcze filmik jak to wygląda ale tutaj sie chyba nie zmieścił. Załączyłem tylko zdjęcie. 

 

PS: Taka rada dla twórców gry: jeżeli chcecie żeby gra sie stawała coraz lepsza to zamiast skupiać sie na pierdołach i marketingu powinniście zająć się aktualną grą, bo z każdym rokiem ludzie coraz szybciej odkładają fife na pułkę ponieważ FUT umiera przez waszą fatalną politykę. Gameplay, struktura gry, oraz możliwości jakie dajecie na przestrzeni roku użytkowania są na bardzo słabym poziomie. Zamiast myśleć co nowego by tu dodać do następnej wersji moglibyście dopracować aktualną. Rozgrywki są niestabilne, jeszcze bodajże z 3 lata temu system kolizji zawodników był mniej rozwinięty ale działał dużo lepiej! Karne z kapelusza, zawodnicy zderzający sie ze sobą i wiele innych błędów pojawiają sie przez to, że dla was najważniejszy jest zysk, a nie jakość oraz zadowolenie graczy. O przystosowywaniu gry w ten sposób by gracze którzy grają więcej a słabiej mają dużo lepiej nie będę nawet zaczynał.. gra idzie w złym kierunku dopracujcie to co macie a dopiero pózniej pomyślcie co by można dodać,

 

nie pozdrawiam zdenerwowany gracz fifa 18 Standard smile 

Wiadomość 1 z 3 (2 706 wyświetleń)

Dot.: Zawieszenie gry po opuszczenia przez przeciwnika meczu

★★★ Newbie

FIFA 20. Dalej ten sam błąd się zdarza 

Wiadomość 2 z 3 (1 508 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zawieszenie gry po opuszczenia przez przeciwnika meczu

★★ Apprentice
@Lord_Zarczy Jak dla mnie zaliczanie wygranych po rozłączeniu mija się z celem bo w ten sposób gdy się wygrywa choćby 1-0 i się by każdy rozłączał to by miał mieć dzięki temu zwycięstwo? Dla mnie ten cały system naliczania porażek itd jest beznadziejny bo jeśli przegrywam 1-0 w 20 minucie i przeciwnik zrywa połączenie to czemu nalicza porażkę gdy mecz się w zasadzie nie odbył bo 20 minut meczu to dopiero początek a najwięcej bramek pada w drugiej połówce. tak samo jest w Rivals więc mogli by to inaczej rozwiązać.
Wiadomość 3 z 3 (1 455 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA