Kontakt z EA

autor: Hugo_Officiall
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Kontakt z EA

★★ Novice

jak się skontaktować najszybciej z EA w sobote ważne !!!! 

Wiadomość 1 z 5 (25 925 wyświetleń)

Dot.: Kontakt z EA

[ Edytowane ]

@Hugo_Officiall

 

Witam

 

     Przez stronę pomocy help.ea.com - Instrukcja krok po kroku 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 5 (25 872 wyświetleń)

Dot.: Kontakt z EA

★ Novice

Dobry wieczór, 

Czy jest jakakolwiek szansa kontaktu z Państwem? Telefon nie odpowiada 😪 założyłam konto na dziecko i nie mogę dokupić dodatku. Nie mogę również dopisać tego konta do mojego konta. 

Proszę o pomoc

Wiadomość 3 z 5 (22 485 wyświetleń)

Dot.: Kontakt z EA

★★ Novice

Jak to jest , próbuje się kontaktować tel. i automat zaczyna mówić i po skończonej informacji o nagrywaniu rozmowy w celach szkolenia rozłącza się.  Co to ma być,??? Od dłuższego czasu macie olbrzymie problemy z serwerami gry Fifa20 Oline sezony . Za co my płacimy???

Wiadomość 4 z 5 (21 026 wyświetleń)

Dot.: Kontakt z EA

Community Manager

Aktualnie nie ma możliwości zamówienia rozmowy/zadzwonienia do naszego centrum pomocy z racji panującej na świecie sytuacji związanej z COVID-19. Więcej na ten temat znajduje się tutaj.

 

Kontakt z polską pomocą jest możliwy tylko poprzez email. Więcej na temat bezpośredniego kontaktu z nami, znajduje się tutaj

 

Z racji zasad panujących na forum związanych z odkopywaniem starszych tematów - zamykam tę dyskusję.

Wiadomość 5 z 5 (20 987 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA