Fifa 18 gra się nie uruchamia - rozwiązano!

autor: Motako21
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Fifa 18 gra się nie uruchamia - rozwiązano!

★★★★★ Novice

U mnie nadal nie działa a kupiłem fife 18 w dniu premiery Frown((

 

Wiadomość 21 z 105 (4 902 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Fifa 18 włączenie gry.

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @Michniewski

 

Obawiam się, że w Twoim przypadku problem może leżeć po stronie parametrów laptopa. Procesor Twojego komputera może osiągnąć taktowanie 3,2 Ghz w trybie turbo, co odpowiada nominalnej wartości procesora z minimalnych wymagań (Intel Core i3-2100 @ 3.10GHz), nie mniej w tym czasie może być nadmiernie obciążony co prowadzić może do problemów z uruchomieniem gry. 

 

Sugerowałbym po pierwsze upewnić się, że sterowniki do karty graficznej są zaktualizowane do najnowszych. Aby odciążyć komputer uruchom go w trybie czystego rozruchu. W ustawieniach gry (w launcherze), przełącz rozdzielczość na okno, klatki na sekundę ogranicz do 30 kl/s oraz upewnij się, że Direct X ustawiony jest na 11.

 


 

@d12amian @grzechu1998 @komornik13 @SzopeNowskiPL @Kulesiak121

 

Jeżeli wykonaliście wszystkie kroki zaproponowane przez @EA_Odix włącznie z zapoznaniem się z rozwiązaniami z tego wątku poproszę o przesłanie nam DXDiag wedle tej instrukcji

 

Soccer ballSoccer ball

 

 

Wiadomość 22 z 105 (4 892 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Fifa 18 włączenie gry.

★★★★ Novice

Mi też nadal nie działa Fifa. Próbowałem już wszystkich sposobów.

Wiadomość 23 z 105 (4 878 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Fifa 18 włączenie gry.

★★★★★ Novice

Trzymaj

Wiadomość 24 z 105 (4 869 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Fifa 18 włączenie gry.

★★ Novice

Mi również nie uruchamia się FIFA18. Próbowałem wszystkich sposobów wymienionych powyżej. Proszę o pomoc.

Wiadomość 25 z 105 (4 830 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Fifa 18 włączenie gry.

★★★ Newbie

moje w zał.

Wiadomość 26 z 105 (4 820 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Fifa 18 włączenie gry.

★★★ Newbie

coś nie poszło

Wiadomość 27 z 105 (4 819 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Fifa 18 włączenie gry.

★★★★★ Novice

Halo! Jest tu ktoś ???

Wiadomość 28 z 105 (4 529 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Fifa 18 włączenie gry.

★★ Novice

ten sam problem,

czemu jest w nazwie newsa ze problem rozwiązano jak dalej jest?

 

Wiadomość 29 z 105 (4 506 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Fifa 18 włączenie gry.

★★ Novice

Po wielu próbach udało się uruchomić grę :eahigh_file: . Odinstalowałem wszystkie wersje microsoft visual c++ redistributable i za pomocą programu All in One Runtimes zainstalowałem aktualne wersje wszystkich sterowników. Program sam instaluje wszystkie aktualne wersje sterowników, wystarczy kilka kliknięć i samo się robi Wink. U mnie to pomogło. Chociaż miałem zainstalowane świeżo ściągnięte sterowniki ze strony Microsoft program zainstalował inne wersje tych sterowników i gra działa :D. 

Link do strony z programem: http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/biblioteki/All_in_One_Runtimes.html

I link z filmem jak posługiwać się programem: https://www.youtube.com/watch?v=0rKuKddYjXM

Powodzenia Wink

Wiadomość 30 z 105 (4 446 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA