Fifa 18 gra się nie uruchamia - rozwiązano!

autor: Motako21
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Fifa 18 gra się nie uruchamia - rozwiązano!

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam mam wersję na pc edycja ikony. Odpalam launchera jest ok klikam graj nic się nie dzieje.. W Menadżerze zadań widać, że gra się pojawia  ale na 2-3 sekundy i znika. 
AMD Phenom(tm) 2 X4 965 procesor 3.40 GHz , pamiec zainstalowana 8 gb ram 64 bit karta GTX 650 win 7. Sprawdzałem aktualizacje windowsa, directX'a, karty graficznej oraz w folderze z grą "dotnet" "vc" nic nie pomaga.. Człowiek  kupuję grę za taki hajs i taka wyje...

Wiadomość 1 z 105 (53 610 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Fifa 18 włączenie gry.

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@Motako21 @szymongaga @Daishor @Szychq

 

Witajcie!

 

Jeśli macie objawy, gdzie po przycisku graj na chwilę gra pojawia się  w menadżerze zadań a potem znika, to jeśli spełniacie wymagania sprzętowe, problem może leżeć po stronie aktywacji gry.

 

Co musicie zrobić, to:

 

  • Wyłączyć celem testowym antywirus, który może blokować uruchomienie/aktywacje gry, szczególnie wrażliwe są AVG/AVAST, McAfee, Malwarebytes
  • Odinstalujcie następnie program Origin (nie spowoduje to usunięcie gry ) > Programy i funkcję 
  • Pobierzcie najnowszą wersję z naszej strony
  • Zainstalujcie Origin z domyślnymi ustawieniami!
  • Uruchomcie następnie skrót do aplikacji Origin, jako Administrator! - instrukcja

Jeśli to nie pomoże, zerknijcie proszę do tego wątku i skonfigurujcie ustawienia według wytycznych!

 

Jeśli opisany problem nadal będzie występować, prześlijcie proszę raport DXDIAG do odpowiedzi. Powodzenia! Fingers crossed

 

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 7 z 105 (92 044 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Fifa 18 włączenie gry.

★★ Novice

Ma ktoś jeszcze ten sam problem? Macie jakieś rady? czy ktoś z EA się w końcu odezwie z jakaś informacją/poradą co robić? kombinować czy czekać czy myślą nad tym problemem  czy to pojedynczy przypadek.. 

Wiadomość 2 z 105 (53 517 wyświetleń)

Dot.: Fifa 18 włączenie gry.

★★★ Newbie

Dołączam się do pytania. 

Wiadomość 3 z 105 (53 510 wyświetleń)

Dot.: Fifa 18 włączenie gry.

★★ Novice

Też mam dokładnie ten sam problem podłączam się do pytania i zastanawiam się poważnie nad zadzwonieniem do EA

Wiadomość 4 z 105 (53 497 wyświetleń)

Dot.: Fifa 18 włączenie gry.

★★ Novice

Jak widać nikt nie raczy odpisać.

Wiadomość 5 z 105 (53 489 wyświetleń)

Dot.: Fifa 18 włączenie gry.

★★ Novice

Mam bardzo podobnie(ronaldo edition). Gra pojawia się na kilka sekund w procesach i znika. Od wczoraj z tym walczę, próbowałem prawie wszystkiego i nic.

Dzwoniłem nawet do EA ale zaproponowane rozwiązania nic nie dały albo było to coś co sam robiłem wcześniej. bez skutku.

Zastanawiam się nad formatem ale czy to coś da?

Wiadomość 6 z 105 (53 473 wyświetleń)

Dot.: Fifa 18 włączenie gry.

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@Motako21 @szymongaga @Daishor @Szychq

 

Witajcie!

 

Jeśli macie objawy, gdzie po przycisku graj na chwilę gra pojawia się  w menadżerze zadań a potem znika, to jeśli spełniacie wymagania sprzętowe, problem może leżeć po stronie aktywacji gry.

 

Co musicie zrobić, to:

 

  • Wyłączyć celem testowym antywirus, który może blokować uruchomienie/aktywacje gry, szczególnie wrażliwe są AVG/AVAST, McAfee, Malwarebytes
  • Odinstalujcie następnie program Origin (nie spowoduje to usunięcie gry ) > Programy i funkcję 
  • Pobierzcie najnowszą wersję z naszej strony
  • Zainstalujcie Origin z domyślnymi ustawieniami!
  • Uruchomcie następnie skrót do aplikacji Origin, jako Administrator! - instrukcja

Jeśli to nie pomoże, zerknijcie proszę do tego wątku i skonfigurujcie ustawienia według wytycznych!

 

Jeśli opisany problem nadal będzie występować, prześlijcie proszę raport DXDIAG do odpowiedzi. Powodzenia! Fingers crossed

 

 

 

Wiadomość 7 z 105 (92 045 wyświetleń)

Dot.: Fifa 18 włączenie gry.

★★ Novice

Gra działa.

Robiłem wszystko, łącznie z reinstallem Origin albo Fify teraz postanowiłem zrobić reinstall origin raz jeszcze z tego linku co podałeś i zadziałało. Nie wiem dlaczego za drugim razem to pomogło ale między jednym a drugim upewniłem się że wszystkie sterowniki są aktualne. Dzięki Standard smile

 

Wiadomość 8 z 105 (53 454 wyświetleń)

Dot.: Fifa 18 włączenie gry.

★★★ Newbie

Wielkie dzięki! Po reinstalacji Origin gra ruszyła! Standard smile

Wiadomość 9 z 105 (53 450 wyświetleń)

Dot.: Fifa 18 włączenie gry.

★★ Novice

Dziękuje bardzo po reinstalacji origna gra działa bez zarzutu

 

Wiadomość 10 z 105 (53 440 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA