FIFA 18 dziwne zachowanie piłkarzy

autor: pelnat23
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

FIFA 18 dziwne zachowanie piłkarzy

★ Novice

Witam.

Ja wiem, że FIFA 18 to stara gra, ale postanowiłem podczas epidemii pograć w tryb kariery, zrobić retro karierię BVB.

 

Z początku było dobrze, ale po rozegraniu ileś meczów piłkarze zaczęli się dziwnie zachowywać np. po każdym podaniu górą zawodnik odbijał piłke tak że trafiała albo na aut albo na przeciwnika, po czasie znikło, ale tu nie koniec problemów podczas treningu przedmeczowego (nie tylko w trybie kariery,ale też w meczu towarzyskim, a w meczach online podania były bardzo nie dokładne praktycznie każde podanie to strata i nie lamie nawet podanie do bliskiego zawodnika bez nacisku przeciwnika kończyło się albo piłką na aucie albo ledwo co przyjętym podaniem). Postawiłem odpocząć od tego.

Wczoraj (28 kwiecień 2020) doszło coś co mnie przeraziło, gram mecz finał pucharu Niemiec. Mecz jakościowo tragedia, brak kontroli nad podaniami często niedokładnymi, ale do tego się przyzwyczaiłem. Dochodzi do akcji 70 min chyba Reus minął obrońce jednego drugiego prawie też, ale zawodnik tak przepchnął mojego, nie wiem jak to opisac, ale to było takie przepchnięcie zlagowane jakby opóźnione bardzo dziwne, ale to mały absurd bo po tej akcji drużyna przeciwna oczywiście odzyskała piłke i przeprowadzała akcje udalo mi się odebrać piłke i odrazu podałem to co zobaczyłem mnie przeraziło każdy zawodnik po podaniu piłki zaczął się przepychać z przeciwnikiem bez mojej kontroli. 90 min koniec rzut rożny każdy z każdym się [przepycha. No przerażająco to wyglądało. Koniec regulaminowego czasu gry, dogrywka wchodzę żeby kontynuować mecz zawodnicy krążą wokół siebie (wokół własnej osi), oddałem strzał niestety niecelny i tu kuriozum tej sytuacji. Bramkarz zamiast kopnąć piłki krążył wokół własnej osi na pasku było wyświetlone że z dużą siła kopnął piłkę, ale nic takiego się nie wydarzyło musiałem czekać 15 min (tych realnych bo gra minuty wolniej chodziły w grze), chciałem kontynuować w drugiej połowie dogrywki, ale było to już nie wykonalne sędzia przedłużył o 5 min. Czekałem, czekałem aż mi się znudziło wyłaczyłem grę i poszedłem spać.

 

Dzisiaj po ochłonięciu pisze na forum mam nadzieje, że ktoś odpowie, poradzi co zrobić może ktoś z was spotkał się z takim problemem oczywiście zadajcie pytania jak czegoś nie zrozumieliście bądź chcecie się dopytać o ustawienia. PROSZĘ O POMOC.

 

 

Wiadomość 1 z 1 (446 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA