Pomóz nam ulepszyc serwis Answers HQ! Wypelnij ankiete Nie, dziekuje

Zyskaj więcej z gry dzięki EA Play (Nowa nazwa Origin Access i EA Access)

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted

Zyskaj więcej z gry dzięki EA Play (Nowa nazwa Origin Access i EA Access)

Community Manager

EA Access i Origin Access wkrótce będą miały nowy wygląd i nazwę — wciąż jednak oferując te same korzyści i nowe wyzwania w grach.


 

Usługi subskrypcji gier EA Access i Origin Access otrzymają odświeżoną nazwę i wygląd już 18 sierpnia. Usługi EA Access i Origin Access Basic staną się EA Play*, a Origin Access Premier zmieni się w EA Play Pro. Wszystkie wspaniałe korzyści (dostęp do biblioteki najlepszych tytułów, przedpremierowe wersje próbne i 10% zniżki dla abonentów) nigdzie się nie wybierają. Właściwie, to w najbliższych miesiącach dodamy jeszcze więcej — zaczynając od ekskluzywnych wyzwań w grach i comiesięcznych zestawów nagród dla abonentów w wybranych tytułach.


 

Dlaczego EA Play?

EA Play stawia cię w centrum uwagi. Przeniesienie wszystkich korzyści na pojedynczą markę jest ważnym krokiem w usprawnieniu naszych usług i pozwoli nam zadbać o to, że bycie abonentem EA Play to naprawdę najlepszy sposób na granie. 

 

Co otrzymam w ramach EA Play?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, abonenci otrzymają dostęp do ekskluzywnych wyzwań i nagród w grach, odblokują specjalną zawartość tylko dla członków, będą mogli zagrać w przedpremierowe wersje próbne zupełnie nowych tytułów, uzyskają natychmiastowy dostęp do kolekcji naszych najpopularniejszych serii i najlepszych gier, a także zaoszczędzą 10% na zakupach cyfrowych EA — od pełnych wersji gier po dodatki. Co rozumiemy poprzez ekskluzywne wyzwania, nagrody i zawartość?

Treści te będą różnić się w zależności od tytułu, jednak mówimy tutaj o rzeczach takich jak wyzwania wcześniejszego dostępu i nagrody takie jak Paczki Ultimate Team, ekskluzywne przedmioty kosmetyczne i inne. Upewnij się, że twoje ustawienia powiadomień e-mail Konta EA są włączone, dzięki czemu w pierwszej kolejności otrzymasz informację o tym, co jest dostępne w ramach abonamentu dla nowych odsłon twoich ulubionych gier takich jak Madden NFL 21, FIFA 21 i Star Wars™: Squadrons. Możesz również odwiedzić strony internetowe naszych gier oraz stronę z aktualnościami EA.com, aby być na bieżąco.

 

A co z corocznym wydarzeniem EA Play?

Być może pamiętasz coroczne wydarzenie na żywo, które wcześniej nazywało się EA Play — i które również otrzymało teraz nową nazwę, stając się EA Play Live. Jest to pokaz poświęcony dzieleniu się najnowszymi aktualnościami i aktualizacjami gier EA z naszą globalną społecznością. EA Play Live zawiera mnóstwo doświadczeń — od światowych premier i aktualizacji gier, po zabawne sposoby interakcji graczy i społeczności z najpopularniejszymi tytułami EA.

Koniecznie sprawdź nową usługę EA Play już od 18 sierpnia!

 

*OBOWIĄZUJĄ WARUNKI, OGRANICZENIA I ZASTRZEŻENIA. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE POJAWIĄ SIĘ NA STRONIE TOS.EA.COM/LEGALAPP/EAPLAY JUŻ 18 SIERPNIA.

bannner3.png
[Jak korzystać z forum AHQ?]

Nie narażaj się. Zostań w domu. Grajmy razem!

Wiadomość 1 z 1 (119 wyświetleń)

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania