Dot.: Zmiana języka The Escapists

autor: Chytrooki
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Zmiana języka The Escapists

★★★ Novice

Mam problem, pobrałem The Escapists z EA Play, ale w  ustawieniach nie ma możliwości zamiany języka na polski, mimo że w plikach gry jest język polski, a kiedyś już grałem w tą grę po polsku. I pytanie czy da się jakoś zmienić ten język?

Wiadomość 1 z 2 (835 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie
Highlighted

Dot.: Zmiana języka The Escapists

@Sk8cik Witam. Na stronie napisane jest że obsługiwane języki to Deutsch (DE), English (US), Español (ES), Français (FR), Italiano. Polski w tej grze jest dostępny ale trzeba go pobrać przez nie oficjalna witrynę poszukaj informacji w Google lub Youtube. Poszukaj sam wpisując w Google lub Youtube "jak ustawić język polski w the Escapists ". PowodzeniaStandard smile

CCP Hero Banner


Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (822 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi
Highlighted

Dot.: Zmiana języka The Escapists

@Sk8cik Witam. Na stronie napisane jest że obsługiwane języki to Deutsch (DE), English (US), Español (ES), Français (FR), Italiano. Polski w tej grze jest dostępny ale trzeba go pobrać przez nie oficjalna witrynę poszukaj informacji w Google lub Youtube. Poszukaj sam wpisując w Google lub Youtube "jak ustawić język polski w the Escapists ". PowodzeniaStandard smile

CCP Hero Banner


Wiadomość 2 z 2 (823 wyświetleń)

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania