Xbox game pass ultimate i ea play na PC

autor: zygi184
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Xbox game pass ultimate i ea play na PC

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Kupiłem subskrypcje Xbox game pass ultimate na PC i pobrałem desktopową wersje aplikacji EA oraz połączyłem swoje konto EA z kontem XBOX, ale nadal nie mogę za darmo pobierać gier. Co zrobić żeby uzyskać dostęp do EA PLAY mając Xbox game pass ultimate na PC? Płacę to wymagam dostępu złodzieje.

 

Wiadomość 1 z 6 (1 511 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Xbox game pass ultimate i ea play na PC

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @zygi184

 

Niestety, na dostęp do gier EA w ramach EA Play i Xbox Game Pass Ultimate trzeba będzie jeszcze poczekać. Więcej szczegółów na ten temat zostanie przekazanych na początku 2021 roku: 

 

https://news.xbox.com/en-us/2020/12/15/update-on-ea-play-xbox-game-pass-for-pc-2021/

 

Tłumaczenie:

 

 

Spoiler

Kiedy pierwotnie postanowiliśmy napisać ten post na blogu, który miał ogłosić dostępność EA Play na PC z Xbox Game Pass, wyglądał trochę inaczej. Niestety, to, co było uroczystym wpisem, teraz wymaga trochę więcej cierpliwości: podjęliśmy decyzję o opóźnieniu do 2021 roku premiery EA Play na PC w ramach subskrypcji Xbox Game Pass na PC i Ultimate.

 

Nawiązaliśmy tę współpracę z Electronic Arts, ponieważ tak samo jak my z pasją pomagamy ludziom i społecznościom odkrywać świetne gry, i wiedzieliśmy, że dzięki wspólnej pracy możemy zapewnić członkom wspaniałe wrażenia. Aby to osiągnąć, potrzebujemy więcej czasu, aby zapewnić wrażenia z subskrypcji Xbox Game Pass.

 

Więcej informacji będziemy mieli na początku przyszłego roku; jak zawsze, jesteśmy wdzięczni za wsparcie, gdy pracujemy nad zapewnieniem tego doświadczenia naszym członkom Xbox Game Pass. Więcej informacji wkrótce.


@M1LTONN 

Informacje na temat łączenia kont znajdziesz tutaj.


@MarcinKos2018 @Dlugimiszcz 

 

Połączyłem Wasze tematyz innym gdzie udzieliłem już odpowiedzi na to pytanie.

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 6 (1 447 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Xbox game pass ultimate i ea play na PC

★★★★★ Newbie

siema mam pytanie jak połączyłes konto ea z xbox PC 

z góry dzięki za odpoweidz

Wiadomość 2 z 6 (1 485 wyświetleń)

GAME PASS ULTIMATE , EA PLAY

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam

Mam pytanie o której godzinie dostępne będą gry na ultimate passie który był za 4 zł. Słyszałem, że miało to być dzisiaj (15.12.2020) około godziny 15:00 ale dalej tego nie ma i  zastanawiam się o której mogłoby to być, wie ktoś może? No chyba, że jest to już dostępne tylko ja coś źle zrobiłem.( Chodzi o game passa na PC)

Połączyłem konto EA z xbox, pobrałem aplikacje EA Desktop

 

Wiadomość 3 z 6 (1 442 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

EA Play i Xbox game pass

★ Novice

Dzień dobry.

Mam problem z uzyskaniem dostępu do EA play.

Kupiłem Xbox game pass ultimate i spróbowałem połączyć moje konto EA z kontem Xbox.

Konto chyba połączyłem. W ustawieniach konta pokazuje że jedyne konto które jest połączone to steam. (obrazek 1)

W zakładce connections mam napisane że nie mam połączonych żadnych kont (obrazek 2), zaś gdy próbuje się zalogować do konta EA za pomocą konta Xbox(obrazek 3) normalnie mi się loguje do konta EA.

Prosiłbym o szybką pomoc.

Z góry dziękuje.

Wiadomość 4 z 6 (1 443 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Xbox game pass ultimate i ea play na PC

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @zygi184

 

Niestety, na dostęp do gier EA w ramach EA Play i Xbox Game Pass Ultimate trzeba będzie jeszcze poczekać. Więcej szczegółów na ten temat zostanie przekazanych na początku 2021 roku: 

 

https://news.xbox.com/en-us/2020/12/15/update-on-ea-play-xbox-game-pass-for-pc-2021/

 

Tłumaczenie:

 

 

Spoiler

Kiedy pierwotnie postanowiliśmy napisać ten post na blogu, który miał ogłosić dostępność EA Play na PC z Xbox Game Pass, wyglądał trochę inaczej. Niestety, to, co było uroczystym wpisem, teraz wymaga trochę więcej cierpliwości: podjęliśmy decyzję o opóźnieniu do 2021 roku premiery EA Play na PC w ramach subskrypcji Xbox Game Pass na PC i Ultimate.

 

Nawiązaliśmy tę współpracę z Electronic Arts, ponieważ tak samo jak my z pasją pomagamy ludziom i społecznościom odkrywać świetne gry, i wiedzieliśmy, że dzięki wspólnej pracy możemy zapewnić członkom wspaniałe wrażenia. Aby to osiągnąć, potrzebujemy więcej czasu, aby zapewnić wrażenia z subskrypcji Xbox Game Pass.

 

Więcej informacji będziemy mieli na początku przyszłego roku; jak zawsze, jesteśmy wdzięczni za wsparcie, gdy pracujemy nad zapewnieniem tego doświadczenia naszym członkom Xbox Game Pass. Więcej informacji wkrótce.


@M1LTONN 

Informacje na temat łączenia kont znajdziesz tutaj.


@MarcinKos2018 @Dlugimiszcz 

 

Połączyłem Wasze tematyz innym gdzie udzieliłem już odpowiedzi na to pytanie.

Wiadomość 5 z 6 (1 448 wyświetleń)

Dot.: Xbox game pass ultimate i ea play na PC

★★★ Newbie

mamy maj i nadal nie działa 

Wiadomość 6 z 6 (750 wyświetleń)

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania