Dot.: Rozszerzenie subskrypcji z tytułu wprowadzenia konsumenta w bład

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Rozszerzenie subskrypcji z tytułu wprowadzenia konsumenta w bład

★★★ Newbie

Witam jestem posiadaczem abonamentu ea basic. W dniu dzisiejszym przekonałem kilku znajomych do jego zakupu bo chcieliśmy sobie w wakacje pograć w Battlefield V. Jak się okazuje bez żadnej zapowiedzi gra nagle została przeniesiona do abonamentu premier. mimo że była w basic przeszło rok, bo grałem również w ubiegłym roku. Co więcej na stronie wciąż jest informacja, że dostępna jest w abonamencie BASIC, co wprowadza konsumenta w błąd. Uważam, że w takiej sytuacji gra powinna wrócić do abonamentu basic lub nasze subskrypcje powinny zostać rozszerzone do wersji premier, w związku z informacjami na stronie, które mija się ze stanem faktycznym.

Wiadomość 1 z 3 (522 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

battelfield v

★★★ Newbie

Witam

zakupiłem abonament Basic, w katalogu było ze jest dostępny Battelfield V w tym abonamencie w pełnej wersji lecz po wykupienie abonamentu okazuje się ze nie jest, że został usunięty z tego abonamentu, lecz przed zakupem widnieje jako dostępny w pełnej wersji graj ile chcesz i jak długo chcesz, WTF o co tu chodzi???

 

Wiadomość 2 z 3 (511 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Rozszerzenie subskrypcji z tytułu wprowadzenia konsumenta w bład

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @maver144 @puabloss55 

 

Dziękuję za Wasze zgłoszenia Standard smile 

 

Podczas minionego weekendu pojawił się problem, gdzie dwie gry z abonamentu Basic, były wyświetlane jako niedostępne (lecz nie zostały one z abonamentu usunięte). Problem ten na obecną chwilę został rozwiązany i z gier można korzystać ponownie w ramach abonamentu Basic Standard smile


 

Aktualizacja 17/08

 

Otrzymujemy zgłoszenia mówiące o tym, że problem pojawił się ponownie. Dam Wam znać jeśli pojawią się dodatkowe informacje na temat rozwiązania tego problemu. 

Wiadomość 3 z 3 (481 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania