Dot.: Przeniesienie EA Play ze Steam na Origin

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Przeniesienie EA Play ze Steam na Origin

★★★ Newbie

Wczoraj kupiłem ROCZNY abonament EA Play na Steam i już tego żałuję. Dzisiaj po dokładnym przejrzeniu oferty dowiedziałem się, że za tą samą cenę na Origin jest więcej gier zawartych w tym samym pakiecie. Czuję się oszukany, bo patrząc na ceny nie spodziewałem się, że oferują to samo. 

 

Moje pytanie, to czy mogę przenieść abonament ROCZNY na Origin w celu dostępu do wszystkich gier, które ten pakiet oferuje?

 

Wiadomość 1 z 2 (997 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Przeniesienie EA Play ze Steam na Origin

Community Manager

Hej @1KAER 

 

Nie ma niestety możliwości przeniesienia subskrypcji pomiędzy platformami. EA Play dołączyło do platformy Steam niedawno, mogę Ci zagwarantować że z biegiem czasu biblioteka dostępnych gier na platformie Steam będzie się rozrastać i sukcesywnie będą do niej dodawane nowe tytuły Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (970 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Przeniesienie EA Play ze Steam na Origin

Community Manager

Hej @1KAER 

 

Nie ma niestety możliwości przeniesienia subskrypcji pomiędzy platformami. EA Play dołączyło do platformy Steam niedawno, mogę Ci zagwarantować że z biegiem czasu biblioteka dostępnych gier na platformie Steam będzie się rozrastać i sukcesywnie będą do niej dodawane nowe tytuły Standard smile

Wiadomość 2 z 2 (971 wyświetleń)

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania