Dot.: Problem z uruchomieniem gier na steam z EA Play

autor: JULSONX5
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z uruchomieniem gier na steam z EA Play

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Cześć,

Wczoraj kupiłam abonament EA Play na steam. Pobrałam dwie gry i żadna z nich nie chce się załączyć, a przy tym wyskakuje komunikat taki jak w załączniku. Nie wiem o co chodzi, odinstalowałam steama dwa razy, gry również. W czym tkwi problem?

Wiadomość 1 z 7 (1 850 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchomieniem gier na steam z EA Play

★★★ Newbie

Mam podobny problem, kiedy chce pograć w star wars jedi fallen order wyskakuje mi komunikat  ,,nie wykryto zainstalowanej gry star wars jedi: upadły zakon™. zainstaluj ją ponownie lub ponów próbę jej uruchomienia" Wczoraj wykupiłem EA play na steamie gra jest zainstalowana konta są połączone a mimo to nie mogę grać..

Wiadomość 2 z 7 (1 828 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchomieniem gier na steam z EA Play

Community Manager

 @kajakuza 

 

Upewnij się, że Twoje konta EA i Steam są właściwie połączone i skorzystaj w funkcji weryfikacji lokalnych plików poprzez Steam. 


 

@Zdunio3 

 

W Twoim przypadku problem może stanowić inny program blokujący grę i/lub Origin podczas uruchamiania. Najczęściej jest to program antywirusowy dlatego upewnij się, że zostały dodane odpowiednie wyjątki zarówno w programie antywirusowym oraz zaporze sieciowej

Wiadomość 3 z 7 (1 817 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchomieniem gier na steam z EA Play

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

@EA_KubaNie mam antywirusa i zrobiłem tak jak mówiłeś ale niestety dalej nie działa i mam wsm pytanie czy jak skończy mi się EA play to mogę grać dalej w gry czy muszę wykupić ponownie?

Wiadomość 4 z 7 (1 785 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchomieniem gier na steam z EA Play

Community Manager

Hej @Zdunio3 

 

Zweryfikowałeś również pliki gry z poziomu Steam? Spróbuj w takim razie ponownej instalacji gry, przy czym upewnij się, że program Steam i Origin uruchamiane są jako administrator. 

 

EA Play daje dostęp do gier w czasie trwania subskrypcji, więc jeśli Twoja subskrypcja dobiegnie końca nie będziesz mógł uruchomić gier, które dodałeś do swojego konta z EA Play List.  

Wiadomość 5 z 7 (1 775 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchomieniem gier na steam z EA Play

★★★ Newbie

Niestety mam taki sam problem jak wy

Wiadomość 6 z 7 (1 767 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchomieniem gier na steam z EA Play

★ Novice

I co wiadomo już jak to zrobić mam podobna sytuacje .

Uruchamiając fife z ea Playa  na steamie wyskakuje mi taki sam konunikat

Wiadomość 7 z 7 (1 628 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania