Problem z FIFĄ23 STEAM EA-PLAY

autor: Damirox
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z FIFĄ23 STEAM EA-PLAY

★★★ Newbie

Dzisiaj kupiłem dostęp do EA-Play, 03.11.2022 - 03.12.2022, wraz z tym otrzymałem dostęp do 10 godzinnej rozgrywki m.in. w fifie 23.

 

Grę udało mi się uruchomić jeden raz, zagrałem dwa, trzy mecze i gra scrashowała i od tamtego czasu nie jestem w stanie jej nawet uruchomić. Kiedy włączam grę przez Steama, komputer chwilę próbuje coś załadować, ale po chwili znika napis: "Zatrzymaj" a powraca "Graj", tak jakby gra zamknęła się zanim na dobre się otworzyła. W między czasie natomiast otwiera się aplikacja EA-App, która ukazuje błąd: "Kup grę, aby kontynuować". 

Nie minął mi jeszcze czas (10 godzin) dostępu do gry.
Odinstalowałem i zainstalowałem ponownie gre, EA-App oraz Steam

Zweryfikowałem pliki
Dodałem wyjątek do antyvirusa

Wszystkie sterowniki są zupdetowane

Gra chodziła normalnie, bez przycinek (za wyjątkiem tego jednego crasha)

Spełniam wymagania gry

 

Żadne z powyższych nie pomogło.

Wiadomość 1 z 6 (1 109 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z FIFĄ23 STEAM EA-PLAY

★★★ Newbie

Tak, problem został rozwiązany poprzez ustawienie automatycznego uruchamiania się EA-App oraz Steama jako administrator. Takie same uprawnienia musiałem dać dla samego pliku gry *.exe, oraz kilku innym plikom, m.in. EABackgroundService.exe

Aby nie zostawić innych osób, bez odpowiedzi na pytanie jak to naprawić, zostawiam link do filmiku na youtube, którym posiłkowałem się szukając rozwiązania:

TUTAJ 

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 6 (974 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z FIFĄ23 STEAM EA-PLAY

Community Manager

Hej @Damirox 

 

Dzięi za Twoje zgłoszenie i opis wykonanych przez Ciebie kroków Thumbs up

 

Na początek spróbuj uruchomić komputer w trybie czystego rozruchu. Jeśli to nie pomoże, proszę daj znać czy gra się uruchomi z poziomu zupełnie nowego konta administratora

 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 6 (1 039 wyświetleń)

Dot.: Problem z FIFĄ23 STEAM EA-PLAY

Community Manager

Hej @Damirox 

 

Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem. 

Wiadomość 3 z 6 (988 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z FIFĄ23 STEAM EA-PLAY

★★★ Newbie

Tak, problem został rozwiązany poprzez ustawienie automatycznego uruchamiania się EA-App oraz Steama jako administrator. Takie same uprawnienia musiałem dać dla samego pliku gry *.exe, oraz kilku innym plikom, m.in. EABackgroundService.exe

Aby nie zostawić innych osób, bez odpowiedzi na pytanie jak to naprawić, zostawiam link do filmiku na youtube, którym posiłkowałem się szukając rozwiązania:

TUTAJ 

Wiadomość 4 z 6 (975 wyświetleń)

Dot.: Problem z FIFĄ23 STEAM EA-PLAY

Community Manager

@Damirox fantastycznie, że wszystko działa Wielkie dzięki za podzielenie się z nami rozwiązaniem +XP

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 5 z 6 (968 wyświetleń)

Dot.: Problem z FIFĄ23 STEAM EA-PLAY

Community Manager

Dzięki za informację @Damirox Standard smile 

Wiadomość 6 z 6 (963 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania