Kontynuacja grania po skończeniu się EA play pro

autor: ninilom1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Kontynuacja grania po skończeniu się EA play pro

★★★★★ Apprentice

Witam,

 

Mam pytanie, mianowicie zastanawiam się nad kupnem EA Play Pro na 1 miesiąc żeby zacząć grać w Fife 21 od 1 października i nie wiem czy po skończeniu się tego okresu będę mógł dalej grać powiedzmy kupując edycje zwykłą a nie przedłużając EA Play Pro. Proszę o odpowiedź

 

Pozdrawiam

 

Wiadomość 1 z 3 (614 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: EA PLAY a FIFA21

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @ninilom1 

 

Jasne, że możesz tak zrobić Standard smile 

 

Progres który wypracujesz sobie w Ultimate Team zostanie zapisany i będziesz kontynuował grę w miejscy w którym skończyłeś. Kilka rzeczy na które warto zwrócić uwagę:

 

- W ramach EA Play Pro otrzymujesz zniżkę na zakup gier w Origin - kup podstawową wersję gry podczas trwania subskrypcji, aby z niej skorzystać.

- W czasie trwania subskrypcji na Twoim koncie będzie aktywna wersja Ultimate dostępna w ramach EA Play Pro, a po jej skończeniu od razu będziesz mógł kontynuować grę w edycji standardowej. 

- Miej na uwadze, że wszystkie dodatki wchodzące w skład wersji Ultimate, przestaną być aktywne na Twoim koncie kiedy wygaśnie Twoje członkostwo w EA Play Pro.


 

Połączyłem utworzone przez Ciebie tematy, aby uniknąć duplikatów na forum. Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (599 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: EA PLAY a FIFA21

★★★★★ Apprentice

Cześć 

 

Czy jeżeli wykupie na miesiąc EA Play Pro żeby wcześniej zacząć grać w fife. to czy po skończeniu się tego miesiąca będę mógł normalnie kupić zwykłą wersje gry? Oczywiście zależy mi na tym żeby postęp w ultimate team został zapisany. Proszę o odpowiedź.

 

Pozdrawiam

 

Wiadomość 2 z 3 (609 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: EA PLAY a FIFA21

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @ninilom1 

 

Jasne, że możesz tak zrobić Standard smile 

 

Progres który wypracujesz sobie w Ultimate Team zostanie zapisany i będziesz kontynuował grę w miejscy w którym skończyłeś. Kilka rzeczy na które warto zwrócić uwagę:

 

- W ramach EA Play Pro otrzymujesz zniżkę na zakup gier w Origin - kup podstawową wersję gry podczas trwania subskrypcji, aby z niej skorzystać.

- W czasie trwania subskrypcji na Twoim koncie będzie aktywna wersja Ultimate dostępna w ramach EA Play Pro, a po jej skończeniu od razu będziesz mógł kontynuować grę w edycji standardowej. 

- Miej na uwadze, że wszystkie dodatki wchodzące w skład wersji Ultimate, przestaną być aktywne na Twoim koncie kiedy wygaśnie Twoje członkostwo w EA Play Pro.


 

Połączyłem utworzone przez Ciebie tematy, aby uniknąć duplikatów na forum. Standard smile

Wiadomość 3 z 3 (600 wyświetleń)

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania