Ea play na steam

autor: EzzOpponents
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Ea play na steam

★★★ Newbie

Witam wykupiłem abonament EA Play na steama aby rozgerać 10h darmowych w fife i postanowiłem zmienić na ea pro lecz nie ma takiej możliwości na steamie. Chciałbym więc się dowiedzieć czy mogę zrobić zwrot pieniędzy z subskrypcji i wykupić ea pro albo jakoś inaczej zmienić ea play na ea pro.

Wiadomość 1 z 2 (201 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Ea play na steam

Community Manager

Hej @EzzOpponents 

 

EA Play Pro jest zarezerwowana tylko dla Origin i nie mam niestety możliwości przeniesienia Twojej subskrypcji w celu jej ulepszenia na Origin. W kwestii zwrotu za EA Play na Steam, będziesz musiał skontaktować się ze Steam, tutaj znajdziesz artykuł na temat zwrotów. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (179 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Ea play na steam

Community Manager

Hej @EzzOpponents 

 

EA Play Pro jest zarezerwowana tylko dla Origin i nie mam niestety możliwości przeniesienia Twojej subskrypcji w celu jej ulepszenia na Origin. W kwestii zwrotu za EA Play na Steam, będziesz musiał skontaktować się ze Steam, tutaj znajdziesz artykuł na temat zwrotów. 

Wiadomość 2 z 2 (180 wyświetleń)

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania