Pomóz nam ulepszyc serwis Answers HQ! Wypelnij ankiete Nie, dziekuje

EA Play trafi do Xbox Game Pass!

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted

EA Play trafi do Xbox Game Pass!

Community Manager

EA Play pojawi się na PC w Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Game Pass. Poniżej odpowiedzieliśmy na wszelkie pytania.Kiedy EA Play pojawi się w Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Game Pass na PC?

Subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Game Pass na PC otrzymają EA Play bez dodatkowych kosztów począwszy od wakacji 2020.


Co to jest EA Play?

EA Play to subskrypcja gier na konsole i komputery PC, która zapewnia członkom dostęp do kolekcji najpopularniejszych serii EA i najlepszych tytułów na konsole i PC, ekskluzywnych wyzwań i nagród w grze, specjalnej zawartości tylko dla członków oraz dostępu do ekskluzywnych wersji próbnych nadchodzących nowych gier z najpopularniejszych serii i najlepszych tytułów.

 

Czy wszystkie plany Xbox Game Pass będą obejmować EA Play?

Posiadacze Xbox Game Pass Ultimate otrzymają EA Play na Xbox One, Xbox Series X i Windows 10. Posiadacze Xbox Game Pass na PC otrzymają EA Play na Windows 10. Xbox Game Pass na konsole nie obejmuje EA Play.


Czy usługa EA Play jest dostępna na moim rynku?

Usługa EA Play jest dostępna na wszystkich rynkach Xbox Game Pass.


Jaką wersję EA Play otrzyma posiadacz subskrypcji Xbox Game Pass? EA Play czy EA Play Pro?

Subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Game Pass na PC otrzymują EA Play. EA Play pro jest dostępne tylko na platformie PC EA, Origin.

 

Jaka jest zniżka na cyfrowe treści EA, które otrzymują posiadacze Xbox Game Pass?

Subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate otrzymują 10% zniżki na cyfrowe zakupy EA (pełne gry, DLC i nie tylko) za pośrednictwem Microsoft Store, Origin i aplikacji EA na komputer. Subskrybenci Xbox Game Pass na PC otrzymują 10% zniżki na cyfrowe treści EA w Origin i aplikacji EA na komputery PC. Dodatkowe rabaty dla subskrybentów Xbox Game Pass nie dotyczą treści cyfrowych EA.

 

Co się stanie z moimi subskrypcjami, jeśli mam już Xbox Game Pass Ultimate i EA Play na Xbox?

Gdy korzyści członkowskie EA Play zostaną odblokowane dla posiadaczy subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate, użytkownicy, którzy mają zarówno Xbox Game Pass Ultimate, jak i EA Play zakupione w sklepie Microsoft Store, zostaną anulowane, a pozostały czas powyżej 50 dni zostanie zaokrąglony i przeliczony do najbliższego miesiąca Xbox Game Pass Ultimate w stosunku 3:1.

 

Na przykład, jeśli masz od 50 dni do 3 miesięcy EA Play na swoim koncie, kiedy EA Play trafi do Ultimate, będziesz mieć 1 miesiąc Xbox Game Pass Ultimate dodany do swojego konta. Jeśli masz od 4 do 6 miesięcy EA Play na swoim koncie, gdy EA Play trafi do Ultimate, otrzymasz 2 miesiące Xbox Game Pass Ultimate dodane do Twojego konta.

 

Co się stanie z moimi subskrypcjami, jeśli mam już Xbox Game Pass Ultimate lub Xbox Game Pass na PC i kupiłem EA Play / Origin Basic w Origin?

Odwiedź stronę Origin.com, aby zarządzać swoim abonamentem EA Play na PC. Twoje członkostwo EA Play nie zostanie automatycznie anulowane, a pozostały czas z abonamentu EA Play nie zostanie zamieniony na Xbox Game Pass Ultimate ani Xbox Game Pass na PC.

 

Co się stanie, jeśli mam Xbox Game Pass Ultimate, ale chcę tylko EA Play?

Możesz anulować subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate w dowolnym momencie, a następnie zarejestrować się w EA Play. Aby anulować subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate, zaloguj się na account.microsoft.com/services. W sekcji Xbox Game Pass Ultimate wybierz opcję Płatności i rozliczenia, a następnie Anuluj. Będziesz mieć możliwość zakończenia subskrypcji w dniu jej wygaśnięcia. W zależności od statusu subskrypcji możesz również mieć możliwość jej natychmiastowego zakończenia ze zwrotem ceny zapłaconej tylko za Ultimate.

 

Ulepszenia, które zostały aktywowane przedpłaconym kodem nie mogą zostać cofnięte do Xbox Live Gold lub innych planów Xbox Game Pass, nie podlegają zwrotowi.

 

Czy ustawienia rodzinne dotyczą EA Play?

Ustawienia rodzinne, takie jak ograniczenia czasu przed ekranem, filtry zawartości i zatwierdzanie zakupów przez osobę dorosłą, dotyczą zarówno konsoli Xbox One, jak i systemu Windows 10. Najłatwiejszy sposób konfigurowania rodziny i zarządzania nią znajduje się na stronie family.microsoft.com

 

bannner3.png
[Jak korzystać z forum AHQ?]

Nie narażaj się. Zostań w domu. Grajmy razem!

Wiadomość 1 z 1 (87 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania