Dot.: EA Play na Steam - a na Origin

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

EA Play na Steam - a na Origin

★★★ Newbie

Mam pytanie odnośnie EA Play na PC. Mam kupiony na miesiąc na platformę tylko Origin. Bardzo mi odpowiada jednak, wolałbym przenieść się na platformę Steam. Pytanie brzmi, czy w momencie przeniesienia abonamentu na Steam coś stracę? Z tego co patrzyłem to nie wszystkie gry z abonamentu stricte na Origin są dostępne na Steam, jeżeli przeniosę abonament na Steam, to w takim wypadku będę mógł ograć całą bibliotekę z EA Play na Origin? A jeżeli nie, to w momencie posiadania abonamentu na Steam, będę mógł ograć gry takie jak FIFA poza steam po prostu przez TYLKO Origin? Czy ogranicza się to do EA Play Steam - Stricte?

Wiadomość 1 z 2 (1 280 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: EA Play na Steam - a na Origin

Community Manager

Hej @Rovi2K 

 


@Rovi2K  napisał/a:

Mam pytanie odnośnie EA Play na PC. Mam kupiony na miesiąc na platformę tylko Origin. Bardzo mi odpowiada jednak, wolałbym przenieść się na platformę Steam. Pytanie brzmi, czy w momencie przeniesienia abonamentu na Steam coś stracę? Z tego co patrzyłem to nie wszystkie gry z abonamentu stricte na Origin są dostępne na Steam (...)


The Play list (czyli lista dostępnych gier w ramach abonamentu) może się różnić pomiędzy platformami, listę gier na Steam znajdziesz tutaj, a tutaj lista dla Origin. To jedyna "strata" jaką możesz ponieść rezygnując z abonamentu w Origin i przechodząc na Steam. Pamiętaj również, że EA Play Pro jest zarezerwowane tylko dla Origin i ta subskrypcja nie jest dostępna na innych platformach. 

 


@Rovi2K  napisał/a:

(...)jeżeli przeniosę abonament na Steam, to w takim wypadku będę mógł ograć całą bibliotekę z EA Play na Origin?



Posiadając EA Play na Steam otrzymasz dostęp do EA Play List na Steam, wszystkie gry będą dla ciebie dostępne tak jakbyś je kupił na czas trwania abonamentu. Kiedy Twój EA Play na Origin wygaśnie, nie będziesz mógł uruchomić gier z poziomu Origin. Jeśli zdecydujesz się na kupienie EA Play na Steam, gry będziesz musiał uruchamiać z jego poziomu.

 


@Rovi2K  napisał/a:

 A jeżeli nie, to w momencie posiadania abonamentu na Steam, będę mógł ograć gry takie jak FIFA poza steam po prostu przez TYLKO Origin? Czy ogranicza się to do EA Play Steam - Stricte?


Na tę chwilę EA Play dla Steam nie zawiera, żadnej gry z serii FIFA. Posiadając aktywną subskrypcję EA Play, 1go października będziesz mógł skorzystać z 10-cio godzinnej wersji testowej gry FIFA 21. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

 

Mam nadzieję, że dobrze zrozumiałem Twoje pytania Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (1 266 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: EA Play na Steam - a na Origin

Community Manager

Hej @Rovi2K 

 


@Rovi2K  napisał/a:

Mam pytanie odnośnie EA Play na PC. Mam kupiony na miesiąc na platformę tylko Origin. Bardzo mi odpowiada jednak, wolałbym przenieść się na platformę Steam. Pytanie brzmi, czy w momencie przeniesienia abonamentu na Steam coś stracę? Z tego co patrzyłem to nie wszystkie gry z abonamentu stricte na Origin są dostępne na Steam (...)


The Play list (czyli lista dostępnych gier w ramach abonamentu) może się różnić pomiędzy platformami, listę gier na Steam znajdziesz tutaj, a tutaj lista dla Origin. To jedyna "strata" jaką możesz ponieść rezygnując z abonamentu w Origin i przechodząc na Steam. Pamiętaj również, że EA Play Pro jest zarezerwowane tylko dla Origin i ta subskrypcja nie jest dostępna na innych platformach. 

 


@Rovi2K  napisał/a:

(...)jeżeli przeniosę abonament na Steam, to w takim wypadku będę mógł ograć całą bibliotekę z EA Play na Origin?



Posiadając EA Play na Steam otrzymasz dostęp do EA Play List na Steam, wszystkie gry będą dla ciebie dostępne tak jakbyś je kupił na czas trwania abonamentu. Kiedy Twój EA Play na Origin wygaśnie, nie będziesz mógł uruchomić gier z poziomu Origin. Jeśli zdecydujesz się na kupienie EA Play na Steam, gry będziesz musiał uruchamiać z jego poziomu.

 


@Rovi2K  napisał/a:

 A jeżeli nie, to w momencie posiadania abonamentu na Steam, będę mógł ograć gry takie jak FIFA poza steam po prostu przez TYLKO Origin? Czy ogranicza się to do EA Play Steam - Stricte?


Na tę chwilę EA Play dla Steam nie zawiera, żadnej gry z serii FIFA. Posiadając aktywną subskrypcję EA Play, 1go października będziesz mógł skorzystać z 10-cio godzinnej wersji testowej gry FIFA 21. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

 

Mam nadzieję, że dobrze zrozumiałem Twoje pytania Standard smile

Wiadomość 2 z 2 (1 267 wyświetleń)

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania