Dot.: EA Play na STEAM, a wersje językowe.

autor: Neeneevah
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

EA Play na STEAM, a wersje językowe.

★★★ Novice

Dzień Dobry,

Pytanie odnośnie EA Play na STEAM.

Na platformie EA ORIGIN w BASIC abonamencie są gry: SW: Battlefront II, Battlefield V i 1 - natomiast dostępne są tylko w polskiej wersji językowej.

Od wczoraj, tj. 31.08.20 EA weszło na STEAM z usługą EA Play - Czy jeśli będę opłacał abonament EA Play na STEAM to wyżej wymienione gry będę mógł włączyć w wersji angielskiej czy znowu będę skazany tylko na polską wersję?

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 7 (685 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: EA Play na STEAM, a wersje językowe.

★★★ Novice

Pozytywna wiadomość! :D

Jeśli EA Play zostanie kupione poprzez STEAM, wtedy dostępne są języki takie jak na STEAM.

Potwierdzone telefonicznie poprzez kontakt z EA!


Zobacz w watku

Wiadomość 7 z 7 (518 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: EA Play na STEAM, a wersje językowe.

Community Manager

Hej @Neeneevah 

 

Klikając na dany tytuł dostępny w EA Play List będziesz mógł sprawdzić w jakiej wersji językowej jest dostępny. Jeśli wcześniej grałeś na Origin i chcesz zachować swój progres online pamiętaj by połączyć właściwe konto Steam z kontem EA Standard smile

Wiadomość 2 z 7 (647 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: EA Play na STEAM, a wersje językowe.

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Miesiąc temu kupiłem abonament na ORIGIN, ale okazało się, że te 3 wymienione gry są tam TYLKO PO POLSKU. Musiałem się nieźle natrudzić, żeby zrobić "refund".

Dlatego pytam czy na STEAM będę mógł je włączyć po angielsku?

W Q&A nie ma niczego na ten temat.

Odpalając EA Play na STEAM i tak trzeba mieć ORIGIN powiązane. Stąd moje pytanie?

Czy na STEAM te gry są tylko po polsku czy znowu kupię KOTA W WORKU? 

EA Play STEAM pokazuje 11 dostępnych języków,  EA PLAY ORIGIN pokazuje tylko język POLSKI. Skoro trzeba połączyć STEAM z ORIGIN to jak to wreszcie jest?


Wiadomość 3 z 7 (645 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: EA Play na STEAM, a wersje językowe.

★★★ Novice

Chciałem napisać wiadomość prywatną do Ciebie => EA_Kuba, ale... "An Unexpected Error has occurred."

 


więc przekleję tutaj...

Cześć EA_Kuba,

Pozwoliłem sobie wysłać wiadomość prywatną, a także stwierdzić, że Twoja odpowiedź jest bardzo lakoniczna. Nie rozwiązuje problemu.

Chce wiedzieć czy gry, które na ORIGIN są tylko po polsku, będę mógł włączyć na EA Play STEAM po angielsku?

Jest to bardzo niejasne i nieprzejrzyste. 

Co tu jest silniejsze? Fakt, że i tak musimy linkować konto z ORIGIN - więc te gry będą tylko POLSKU? Czy jednak STEAM EA Play umożliwi mi włączenie tych gier w wersji angielskiej?


PS:
Wybacz proszę, że piszę wiadomość prywatną, ale mam wrażenie, że tak szybciej uzyskam odpowiedź.

Pozdrawiam

Wiadomość 4 z 7 (633 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: EA Play na STEAM, a wersje językowe.

Community Manager

@Neeneevah  napisał/a:

(...)
Chce wiedzieć czy gry, które na ORIGIN są tylko po polsku, będę mógł włączyć na EA Play STEAM po angielsku?

(...)


Tak - jeśli ten język jest zamieszczony w opisie gry.

Wiadomość 5 z 7 (607 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: EA Play na STEAM, a wersje językowe.

★★★ Novice

Nie zamykam jeszcze sprawy rozwiązaniem, bo kontaktując się z EA telefonicznie, dowiedziałem się, że (UWAGA!!!) EA samo nie wie w jakim języku te gry na STEAM są !!!! (podobno tylko polski ale 100% nie ma).

Mogę to sprawdzić na własnej skórze, ale o ewentualny "refund" musiałbym walczyć ze STEAM.

EA_Kuba - po Twoich dwóch odpowiedziach mam wrażenie, że jesteś botem, a nie człowiekiem.

Twoja odpowiedź Kuba: "Tak - jeśli ten język jest zamieszczony w opisie gry."   
Ale co na STEAM czy na ORIGIN? Widziałeś kiedyś jakąś grę bez języka angielskiego? (pyt. retor.)

W trakcie rozmowy przez telefon z EA poproszono mnie o kontakt telefoniczny za kilka dni i wtedy już EA będzie wiedzieć na 100% jakie języki są dostępne w EA Play na STEAM!
Jak tylko dowiem się jak to wreszcie jest, oczywiście napiszę to tutaj.

No cóż... czekamy... ale... szkoda więcej słów...


Wiadomość 6 z 7 (588 wyświetleń)

Dot.: EA Play na STEAM, a wersje językowe.

★★★ Novice

Pozytywna wiadomość! :D

Jeśli EA Play zostanie kupione poprzez STEAM, wtedy dostępne są języki takie jak na STEAM.

Potwierdzone telefonicznie poprzez kontakt z EA!


Wiadomość 7 z 7 (519 wyświetleń)

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania