[EA Play Steam] - Problem z aktywacją gry za pomocą klucza

autor: Peruuun
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted
Zaakceptowane rozwiązanie

[EA Play Steam] - Problem z aktywacją gry za pomocą klucza

[ Edytowane ]
★ Novice

otóż gdy próbuję odpalić medal of honor przez steam wyświetla mi się pole do wypełnienia z kodem rejestracyjnym którego nie mam (konto mam połączone z origin) i nie mam w jaki sposób grać medal of honor (kupiłem ea play na steam niedawno) 

Wiadomość 6 z 24 (5 471 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Kod rejestracyjny Medal of honor Steam

Community Manager

Hej @Peruuun 

 

Dzięki za odpowiedź. 

 

Skontaktuj się z nami w takim razie telefonicznie Standard smile 

 

@spajner362 

Połączyłem Twój post z innym wątkiem gdzie został poruszony podobny problem. Ciebie również poproszę o kontakt z nami. 

 

Jak skontaktować się z doradcą poprzez stronę EA Help - Answer HQ

Zobacz w watku

Wiadomość 11 z 24 (7 651 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Numer seryjny- Battlefield Bad Company 2

[ Edytowane ]
★★ Novice

Pobrałem grę na steam za pośrednictwem subskrypcji EA PLAY, nie mam możliwości zalogowania się na konto origin w grze z powodu braku numeru seryjnego gry. Da się coś zaradzić czy nici z gry online?

Edit: Nie mam też dostępu do dodatku z Wietnamem. Ten sam powód.

Wiadomość 1 z 24 (5 350 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

nie mogę uruchomić medal of honor

★★ Novice

na Steam pojawia się komunikat proszący o podanie klucza gry (nie przyjmuje mojego klucza), na Origin gry nie widać w bibliotece, gdy chcę dodać produkt i wpisuje klucz to też go nie przyjmuje. Na starym komputerze działało bez problemu, teraz nie da się uruchomić ani przez Steam ani Origin

 

gdy dodaję grę do origin (po katalogu) to wyskakuje mi komunikat że już jest dodana, ale nie widać jej w bibliotece

Wiadomość 2 z 24 (5 346 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: nie mogę uruchomić medal of honor

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@gruda111

Kod mozna uzyc tylko raz kiedy gre rejetrujesz na danym koncie, Potem wygasa a gra zostaje przypisana do twojego konta.Gra powinna byc na twoim koncie na Origin jesli masz konta Steam i Origin polaczone
Zrestartuj komputer (opcja uruchom ponownie) wyloguj sie z Origin i zaloguj ponwnie
Wyczysc cache Origin
https://help.ea.com/pl-pl/help/faq/clear-cache-to-fix-problems-with-your-games/
Na Origin kliknij u gory po lewej napis ORIGIN i wybierz opcje "odswież stronę"
W bibliotece gier poszukaj po prawej opcji Filter , Wejdź w to i sprawdź czy twoja gra nie jest w zakladce "ukryte"
Dopiero jesli to co wyzej nie zadziala skontaktuj sie bezposrednio z doradcą EA
.https://answers.ea.com/t5/Dyskusja-ogolna/Jak-skontaktowac-sie-z-doradca-poprzez-strone-EA-Help/m-p/...

Nie jestem pracownikiem EA

Wiadomość 3 z 24 (5 337 wyświetleń)

Kod Aktywacyjny MOH

★★★ Newbie

Kod aktywacyjny od MOH nie działa na singleplayer, Ktoś miał już taki problem. Mam wykupione EA Play na Steam

Wiadomość 4 z 24 (5 267 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Numer seryjny- Battlefield Bad Company 2

Community Manager

Hej @krzywycz 

 

Wyświetl klucz produktu wedle tej instrukcji, a następnie wykorzystaj go do aktywacji gry. 

Wiadomość 5 z 24 (5 298 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kod rejestracyjny Medal of honor Steam

Community Manager

Hej @Peruuun 

 

Spróbuj aktywować grę za pomocą klucza, który znajdziesz dzięki tej instrukcji. 

Wiadomość 7 z 24 (5 425 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kod rejestracyjny Medal of honor Steam

★ Novice

Tej opcji nie ma na steamie aktualnie.Nie ma opcji pokazania klucza

Wiadomość 8 z 24 (5 424 wyświetleń)

Medal of honor problem z kluczem aktywacyjnym

★★ Novice

Właśnie zakupiłem ea play na steam i chciałem zagrać w medal of honor  z 2010 niestety wymaga klucza aktywacyjnego którego nie posiadam mógłby ktoś pomóc 

Wiadomość 9 z 24 (5 326 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Kod rejestracyjny do crysis

★★★ Newbie

Kupiłem niedawno EA play na steam, subskrycja dalej jest aktywna. Pobrałem Crysis, kliknąłem uruchom grę, a gra prosi o kod rejestracyjny jako potwierdzenie zakupu, nie mam go ponieważ kupiłem grę w pakiecie EA play. Co mogę zrobić?

Wiadomość 10 z 24 (5 344 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania