EA Play - Origin odchodzi na emeryturę

autor: 1Guma
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

EA Play - Origin odchodzi na emeryturę

★★★ Pro

D1EqmLnXQAAQZUu.png

"Usługi subskrypcji gier EA Access i Origin Access otrzymają odświeżoną nazwę i wygląd już 18 sierpnia."

 

Co o tym sądzicie? Ja już nie wiem co o tym myśleć. Wydawało mi się przez chwilę, że EA naprawdę zrobi coś konkretnego,a tutaj padają takie słowa (usunę z tekstu niepotrzebne rzeczy)🙂 :

 

"Co otrzymam w ramach EA Play? - abonenci otrzymają dostęp do ekskluzywnych wyzwań i nagród w grach, odblokują specjalną zawartość tylko dla członków, będą mogli zagrać w przedpremierowe wersje próbne zupełnie nowych tytułów, a także zaoszczędzą 10% na zakupach cyfrowych EA. Co rozumiemy poprzez ekskluzywne wyzwania, nagrody i zawartość?

Treści te będą różnić się w zależności od tytułu, jednak mówimy tutaj o rzeczach takich jak wyzwania wcześniejszego dostępu i nagrody takie jak Paczki Ultimate Team, ekskluzywne przedmioty kosmetyczne i inne. "
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wszystko byłoby pięknie, ale czy do tych rzeczy nie mamy już dostępu?
[list]
[*]przedpremierowe wersje próbne
[*]nagrody takie jak Paczki Ultimate Team
[/list]

 

"ekskluzywne przedmioty kosmetyczne i inne" już zaczynam się bać 😁 Lecz dam państwu kolejną szansę. Oby nie na próżno 🙂

 

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 1 z 1 (393 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania