Dot.: EA PLAY

autor: viragolo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★ Newbie

Dzień dobry, piszę bo mam kilka pytań bardzo bym prosił o odpowiedź. Czy abonament na Steam jest gorszy niż na Origin? Wsensie chodzi mi czy na Steam jest mniej gier w abonamencie niż w abonamencie na Origin. Z tego co widzę to chyba tak ale wolę się upewnić. I czy w abonamencie na ps4 jest tez mniej gier niż na Pc? I jak kupie abonament pierwszego dnia i od razu zrezygnuje to nie pobierze mi następnego miesiąca i będę mógł normalnie grać do tego dnia co zakupiłem? Jeśli wszystko będzie to kupuje od razu jak dostane od was odpowiedz. Najbardziej zależy mi na tym czy na Steam jest tyle gier co na Origin. Czy na ps4 jest tyle gier co na pc, i czy jak zrezygnuje z abonamentu w pierwszym dniu bo zakupie czy będę mógł grać dalej do jego zakończenia. Planuje zakupić pierwszy miesiąc, potem już rok więc na pewno na tym nie stracicie że zanulowałem po 1 dniu. Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 8 (853 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: EA PLAY

[ Edytowane ]

@Bartek6606Witaj. Abonament na Steam ,Origin, PS4 i Xbox jest taki sam w Standardzie zawiera dostęp do biblioteki gier którą listę możesz sprawdzić pod tym linkiem - https://www.ea.com/pl-pl/ea-play/games#origin

Dzięki abonametowi zyskujesz benifity od EA, zniżki na gry -10%, możliwość grania w nowe/premierowe tytuły przez 10 godzin, różnego rodzaju nagrody w grach np. zawieszki na broń w Apex Legends itp.. Platforma Origin jako jedyna oferuje Ci zakup usługi premium 'EA Play Pro' jest to droższy abonament który oferuje Ci granie we wszystkie gry od EA bez ograniczeń czasowych więcej na ten temat tutaj - https://www.ea.com/pl-pl/ea-play/games-ea-play-pro

Anulowanie subskrypcji nie spowoduje naliczenia dodatkowych opłat za kolejny miesiąc. Twój abonament pozostanie aktywny od dnia zawartego w umowie (np. 15.04.2021 godzina 00:00 do dnia 14.05.2021 godzina 23:59). Wszystko jest 'legalito' kupujesz i grasz tyle za co i za ile zapłaciłeś.

Pozdrawiam🙂.

CCP Hero Banner


Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 8 (835 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: EA PLAY

[ Edytowane ]

@Bartek6606Witaj. Abonament na Steam ,Origin, PS4 i Xbox jest taki sam w Standardzie zawiera dostęp do biblioteki gier którą listę możesz sprawdzić pod tym linkiem - https://www.ea.com/pl-pl/ea-play/games#origin

Dzięki abonametowi zyskujesz benifity od EA, zniżki na gry -10%, możliwość grania w nowe/premierowe tytuły przez 10 godzin, różnego rodzaju nagrody w grach np. zawieszki na broń w Apex Legends itp.. Platforma Origin jako jedyna oferuje Ci zakup usługi premium 'EA Play Pro' jest to droższy abonament który oferuje Ci granie we wszystkie gry od EA bez ograniczeń czasowych więcej na ten temat tutaj - https://www.ea.com/pl-pl/ea-play/games-ea-play-pro

Anulowanie subskrypcji nie spowoduje naliczenia dodatkowych opłat za kolejny miesiąc. Twój abonament pozostanie aktywny od dnia zawartego w umowie (np. 15.04.2021 godzina 00:00 do dnia 14.05.2021 godzina 23:59). Wszystko jest 'legalito' kupujesz i grasz tyle za co i za ile zapłaciłeś.

Pozdrawiam🙂.

CCP Hero Banner


Wiadomość 2 z 8 (836 wyświetleń)

Dot.: EA PLAY

Community Manager

Hej @Bartek6606 

 

Nie zapomnij oznaczyć odpowiedzi @Chytrooki jako rozwiązanie Standard smile 

Wiadomość 3 z 8 (803 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: EA PLAY

★★★ Newbie

Przepraszam ale kupilem abonament na steamie a na originie nie moge pobierac gier kazde mi kupic abonament chodz go posiadam

Wiadomość 4 z 8 (753 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: EA PLAY

★★★★★ Expert

@Kwiatuszegg  Witaj Standard smile

 

Tak, zgadza się. Jeżeli wykupiłeś abonament na platformie Steam, to tylko tam możesz z niego korzystać.

Jeżeli chcesz korzystać z abonamentu na platformie Origin, musisz wykupić go osobno.

Wiadomość 5 z 8 (743 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: EA PLAY

[ Edytowane ]
★ Novice

Nie prawda. Możesz kupić na steam i korzystać na Origin. Ja właśnie kupiłem i mam ten sam problem co kolega, chce bym kupował jeszcze raz, nic nie mogę zainstalować, zarówno na steam jak i origin.

 

Zna ktoś rozwiązanie problemu?

Wiadomość 6 z 8 (735 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: EA PLAY

EA Staff

Hej @viragolo

 

Żeby korzystać z abonamentu, który został zakupiony na Steam musisz mieć włączony Origin i Steam. Zakup naszej usługi jest wtedy realizowany przez Steam i dlatego nie ma możliwości uruchomienia gry z abonamentu tylko za pośrednictwem Origin i zapewne o to chodziło @Narayen.

 

Żeby rozwiązać Twój problem.

 

  1. Sprawdź, czy jesteś zalogowany do właściwego konta EA
  2. Na wypadek, gdyby Twój problem dotyczył tzw. pamięci cache zalecam Ci również wyczyszczenie pamięci podręcznej klienta Origin

Mam nadzieję, że to Ci pomoże. 🤞

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 7 z 8 (729 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: EA PLAY

★ Novice

Trzeba czekać, aż zaksięguje się przelew.

Wiadomość 8 z 8 (726 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania