EA PLAY NIE MOGE URUCHOMIC FIFA 22.

autor: elum3k
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

EA PLAY NIE MOGE URUCHOMIC FIFA 22.

★★★ Newbie

Wczoraj zakupiłem FIFA 22 przez Xbox Game Pass, połączyłem konto z EA i pobrałem FIFE. Normalnie odpaliłem grę bez większych problemów, pograłem i wylączyłem. Dzisiaj gdy chciałem odpalić przez pulpit jak i aplikację wyskakują dwa błędy ktore sa widoczne w załączniku. Próbowałem restartować komputer, czyścić pamięć podręczną, odinstalować aplikację i rozmawiać z pracownikiem EA na czacie, podobno dokonał on jakieś zmiany na moim koncie. Do skończenia 10 godzinnego limitu zostało mi 9 godzin. 

Wiadomość 1 z 2 (2 245 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: EA PLAY NIE MOGE URUCHOMIC FIFA 22.

Community Manager

Hej @elum3k 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie. 

 

Problem można rozwiązać poprzez zresetowanie hasła do konta EA powiązanego z Twoim kontem Xbox:

 

Poproszę Cię o wykonanie poniższych kroków. 

 

1. W nowej karcie incognito przejdź proszę na stronę help.ea.com i w prawym górnym rogu kliknij Zaloguj się.

2. W nowo otwartym oknie wybierz opcję logowania za pomocą konta Xbox

xbox.png

3. Po zalogowaniu się, sprawdź nazwę użytkownika, która widnieje teraz w prawym górnym rogu w miejscu "zaloguj się"

4. Kliknij w link do resetowania hasła - https://signin.ea.com/p/juno/resetPassword i wykorzystaj w nim nazwę użytkownika (ID) z punktu 3go.

5. Link do resetowania hasła zostanie wysłany na adres email powiązany z kontem EA (może być inny niż adres powiązany z kontem Xbox)

 

Po zresetowaniu hasła ponownie zaloguj się do aplikacji EA z poziomu aplikacji Xbox. 

Wiadomość 2 z 2 (2 211 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania