EA Desktop nie jest dostępne

autor: UltraGodzilla222
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

EA Desktop nie jest dostępne

★ Novice

Jestem posiadaczem konta Microsoft z subskrybcją Xbox Game Pass Ultimate. Chciałem pobrać parę gier ze względu na możliwość grania w gry z EA Play dzięki tej subskrybcji. Jednak po zainstalowaniu aplikacji i próbie pobrania gry z EA Play w aplikacji Xbox, w momencie uruchomienia się aplikacji EA Desktop pokazuje mi się komunikat o treści: "Aplikacja EA Desktop nie jest dostępna. Możesz nadal korzystać ze starej wersji aplikacji Origin, aby grać w swoje gry". Jednak gdy założyłem w aplikacji nowe konto, bez problemu się otworzyła. Mógłby mi ktoś pomóc?

Wiadomość 1 z 3 (763 wyświetleń)

Dot.: EA Desktop nie jest dostępne

@UltraGodzilla222 Witaj. Sprawdź rozwiązania w tym wątku.

https://help.ea.com/pl-pl/help/ea/ea-desktop/troubleshoot-game-download-install-load-issues/
Wyczyść pamięć podręczną i folder temp.
https://help.ea.com/pl-pl/help/faq/clear-cache-to-fix-problems-with-your-games/

Po wyczyszczeniu ponownie naciśnij Windows + R wpisz %temp%.

Uruchom aplikacje jako administrator.

Powodzenia 🙂.


CCP Hero Banner


Wiadomość 2 z 3 (753 wyświetleń)

Dot.: EA Desktop nie jest dostępne

[ Edytowane ]
★ Novice

Dzięki za radę, jednak po wyczyszczeniu pamięci podręcznej pojawia się teraz komunikat mówiący, że wystąpił problem z moim kontem. Jeśli to może pomóc, to jeśli próbuję się zalogować na stronie help.ea.com za pomocą konta Xbox pokazuje mi się komunikat o treści: "Powiązanie niemożliwe. Bardzo nam przykro, ale Twoje konto EA lub Twoje konto Xbox Live uniemożliwia przeprowadzenie tej operacji. Kliknij poniższy przycisk, aby się wylogować ze swojego konta Microsoft".

 

Wiadomość 3 z 3 (737 wyświetleń)

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania