Dot.: Brak możliwości anulowania abonamentu EA Play

autor: 1Guma
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Brak możliwości anulowania abonamentu EA Play

★★★ Pro

@EA_Kuba 

 

Cześć Kuba. Powiem Ci szczerze, że bardzo zawiodłem się w ostatnich dniach Frown Byłem posiadaczem abonamentu EA Play (Premier) od prawie 4 lat. Cztery latka, piękny wynik i miałem nadzieję, że tak już pozostanie... Wczoraj pewien widok mnie przeraził... Zamiast widoku "abonament od; 3 laty i 9 miesięcy" ujrzałem widniejący napis od "9" dni. Co się stało nie mam bladego pojęcia. Od tej pory gdy kupiłem FIFĘ 21 na steamie wszystko zaczęło się komplikować. Nie mam już nawet możliwości anulowania abonamentu lub zmiany z "okresu próbnego" jaki obecnie mi dopisano do konta choć zapłaciłem za abonament roczny Origin Premier. Mam 3 prośby:

 

1. Czy mogę prosić o przywrócenie w opisie profilu mojej dawnej liczby lat i miesięcy w tym abonamencie?

2. Jeżeli nie Frown Proszę o umożliwienie anulowania abonamentu. Cały czas wyskakuje mi błąd.

3. Poniżej zamieszczam screeny. Trzeci screen pokazuje mój stan z roku 2018 gdzie byłem jeszcze przed przejściem na abonament Premier. Wszystko było w ciągu Frown

 

abonament ea.jpg

abonament ea 2.jpg

1.jpg

Wiadomość 1 z 4 (1 050 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Brak możliwości anulowania abonamentu EA Play

Community Manager

Hej @1Guma 

 

Podobny problem z anulowaniem subskrypcji EA Play został opisany tutaj. Zgodnie z informacją przekazaną w tym wątki problem jest aktualnie badany i jeśli pojawią się informacje na temat jego rozwiązania - dam znać Standard smile W międzyczasie jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do swojej subskrypcji EA Play - skontaktuj się z nami telefonicznie. Niestety, ale poprzez forum nie mam możliwości zweryfikowania tego błędu na Twoim koncie. 

 

Odnośnie "zresetowania" licznika związane jest to ze zmianą nazwy, a zarazem ujednoliceniem subskrypcji EA na wszystkich platformach. Licznik zresetował się przy kolejnej dacie rozliczeniowej i teraz odlicza czas posiadania subskrypcji EA Play Pro, a nie Origin Access Premier. Niestety nie ma możliwości modyfikacji tego licznika i dodania czasu, przykro mi.

 

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 4 (972 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Brak możliwości anulowania abonamentu EA Play

★★★ Pro

@EA_Kuba  

 

1. Nie mogę zmienić poziomu abonamentu na żaden - screen 1

2. Nie mogę anulować abonamentu - screen 2

 

abonament ea 3.jpg

abonament ea 4.jpg

Wiadomość 2 z 4 (1 045 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak możliwości anulowania abonamentu EA Play

Community Manager

Hej @1Guma 

 

Podobny problem z anulowaniem subskrypcji EA Play został opisany tutaj. Zgodnie z informacją przekazaną w tym wątki problem jest aktualnie badany i jeśli pojawią się informacje na temat jego rozwiązania - dam znać Standard smile W międzyczasie jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do swojej subskrypcji EA Play - skontaktuj się z nami telefonicznie. Niestety, ale poprzez forum nie mam możliwości zweryfikowania tego błędu na Twoim koncie. 

 

Odnośnie "zresetowania" licznika związane jest to ze zmianą nazwy, a zarazem ujednoliceniem subskrypcji EA na wszystkich platformach. Licznik zresetował się przy kolejnej dacie rozliczeniowej i teraz odlicza czas posiadania subskrypcji EA Play Pro, a nie Origin Access Premier. Niestety nie ma możliwości modyfikacji tego licznika i dodania czasu, przykro mi.

 

Wiadomość 3 z 4 (973 wyświetleń)

Dot.: Brak możliwości anulowania abonamentu EA Play

★★★ Pro

@EA_Kuba  dziękuję za informacje Frown

Wiadomość 4 z 4 (958 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania