Błąd przy włączeniu gry, Double-check your connection, or try again later.

autor: Tabakierra
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Błąd przy włączeniu gry, Double-check your connection, or try again later.

★★ Novice

Witam

Posiadam EA Desktop i xbox game pass ultimate. Pobrałem grę NFS heat na komputer i przy próbie włączenia gry pojawia się komunikat.

Double-check your connection, or try again later.

Ea Desktop jak i NFS heat posiadają prawa dostępu nad zaporę ale problem nadal występuje

 

 

Wiadomość 1 z 9 (2 981 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd przy włączeniu gry, Double-check your connection, or try again later.

EA Staff

Witaj @Tabakierra

 

Dziękujemy za szczegółowe informacje. 👍 Otrzymywany przez Ciebie komunikat może oznaczać, że dalej  blokowana jest komunikacja programu z internetem. Ponieważ gra jak i klient zostały już przez Ciebie dodane do zapory, problem może być to związany z konkretnym portem, przez który następuje przesyłanie informacji, lub co bardziej prawdopodobne z uprawnieniami. 

 

Dlatego też w pierwszej kolejności zalecam Ci próbę uruchomienia klienta jako administrator. Opcja ta będzie dostępna po kliknięciu jego ikony prawym przyciskiem myszy. Jeżeli problem występował będzie w dalszym ciągu, spróbuj przeinstalować EA Desktop i dodać go na nowo do listy wyjątków Twojej zapory. Przy jego pierwszym uruchomieniu zwróć uwagę na wszelkie monity, które będą dotyczyły zezwolenia programu na komunikację z internetem.   

 

Daj znać, jak Ci poszło. 🧐 🤞

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 2 z 9 (2 969 wyświetleń)

Dot.: Błąd przy włączeniu gry, Double-check your connection, or try again later.

★★ Novice

Ea desktop jak i nfs heat są dodane do wyjątków, są także włączane jako administrator, a błąd jak występował tak i występuje dalej Frown

Wiadomość 3 z 9 (2 959 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd przy włączeniu gry, Double-check your connection, or try again later.

EA Staff

Hej @Tabakierra

 

Dziękuję Ci za dodatkowe informacje. Czy możesz sprawdzić, czy podobny problem pojawi się kiedy uruchomisz komputer w trybie tzw. czystego rozruchu? Dodatkowe informacje na ten temat znajdziesz w naszym oficjalnym artykule: Jak wykonać czysty rozruch systemu na PC lub Mac? 

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 4 z 9 (2 952 wyświetleń)

Dot.: Błąd przy włączeniu gry, Double-check your connection, or try again later.

★★ Novice
@EA_Cekiel czysty rozruch nie przynosi żadnych efektów.
Wiadomość 5 z 9 (2 946 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd przy włączeniu gry, Double-check your connection, or try again later.

Hej @Tabakierra 

 

Jeżeli masz jakiś program antywirusowy typu Avast, lub podobny to on może blokować pliki Origin/gry. W tym temacie znajdziesz odpowiedź:
https://answers.ea.com/t5/The-Sims-4/Blad-pobierania-gry/m-p/10349513#M12567

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 6 z 9 (2 934 wyświetleń)

Dot.: Błąd przy włączeniu gry, Double-check your connection, or try again later.

★★ Novice

Nie mam żadnego antywirusa.

Wiadomość 7 z 9 (2 913 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd przy włączeniu gry, Double-check your connection, or try again later.

Community Manager

Hej @Tabakierra 

 

Dzięki za dotychczasowe odpowiedzi i wykonane kroki 

 

Jeśli masz taką możliwość to połącz komputer poprzez alternatywne połączenie internetowe i sprawdź czy problem będzie pojawiał się ponownie. Rozwiązaniem może okazać się otwarcie ortu TCP 8080, na Twoim routerze (pełną listę portów dla serii Need For Speed znajdziesz tutaj). Ostatecznie jeśli jest to problem związany z uprawnieniami na Twoim komputerze, dla testu utwórz nowe konto administratora i uruchom EA Desktop, oraz grę z jego poziomu. 

 

Daj nam znać czy udało się rozwiązać problem Standard smile

Wiadomość 8 z 9 (2 904 wyświetleń)

Dot.: Błąd przy włączeniu gry, Double-check your connection, or try again later.

★★ Novice

8080.pngDodałem regułę w routerze o przekierowywaniu portu 8080 tcp ale problem nadal występuje.

Wiadomość 9 z 9 (2 892 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania